Jump to content

Problem Warframe z regionem Polskim - dlaczego ludzie uciekają na "anglika"


fastdeath_
 Share

Recommended Posts

Wszelkie dywagacje na temat liczby zakładek na polskim czacie są kompletnie pozbawione sensu. Przy dziesięciu-dwudziestu graczach nikt nie będzie skakał po zakładkach, tylko siedział na jednym - na tym, gdzie jest więcej graczy. Nie zakładki są problemem, tylko źle działający bot na regionie i ci, którzy są za to odpowiedzialni powinni się nim zająć, a najlepiej wyłączyć. Gracze bota i tak będą obchodzić, więc jakieś poprawianie działanie nie ma sensu. A na język używany przez niedowartościowane dzieci na regionie jest tylko jedna rada - kary dotkliwsze niż jakiś tam godzinny ban.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie jedno - czemu większość osób tak się tego bota uczepiło (że wywala bez powodu, że nie da się przez niego normalnie rozmawiać), a nie graczy, przez których tego bota zrobiono upierdliwym. Bo bot nie da się w dyskusję i nie można mu powiedzieć by przestał być taki, a nie inny? Czy co?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragonka05 said:

Zastanawia mnie jedno - czemu większość osób tak się tego bota uczepiło (że wywala bez powodu, że nie da się przez niego normalnie rozmawiać), a nie graczy, przez których tego bota zrobiono upierdliwym. Bo bot nie da się w dyskusję i nie można mu powiedzieć by przestał być taki, a nie inny? Czy co?

Po pierwsze - gracze, którzy nie potrafią zachować się na czacie tutaj nie zaglądają.

Po drugie - dyskusja toczy się między graczami którym bot przeszkadza, a osobami odpowiedzialnymi za porządek na regionie (i za prawidłowe działanie bota).

14 hours ago, Kracken said:

Jeśli chcecie by Bot złagodniał to musi zmienić się polskie społeczeństwo. Ja osobiście nie widzę woli by coś w tym temacie się zmieniło, bo i nikt nie zwalnia was z przestrzegania regulaminu.
Bot ustawia się pod obecnie panujących potrzeb, a nie wg widzi mi się.

 

Polskie społeczeństwo nie potrafi zmienić się z o wiele ważniejszych powodów, niż głupia gra komputerowa.

Bot "się ustawia", czy jednak ktoś mu musi w tym pomóc technicznie? Jeżeli to drugie, to najwyraźniej problem przerasta osoby za to odpowiedzialne.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dr_Someone said:

Wszelkie dywagacje na temat liczby zakładek na polskim czacie są kompletnie pozbawione sensu. Przy dziesięciu-dwudziestu graczach nikt nie będzie skakał po zakładkach, tylko siedział na jednym - na tym, gdzie jest więcej graczy. Nie zakładki są problemem, tylko źle działający bot na regionie i ci, którzy są za to odpowiedzialni powinni się nim zająć, a najlepiej wyłączyć. Gracze bota i tak będą obchodzić, więc jakieś poprawianie działanie nie ma sensu. A na język używany przez niedowartościowane dzieci na regionie jest tylko jedna rada - kary dotkliwsze niż jakiś tam godzinny ban.

Chyba nie czytałeś co napisałem. Moją propozycją była zamiana zakładki "rekrutacja" na "pomoc" tak aby gracze chcący pomagać i ci szukający pomocy mieli swoje miejsce, niezależne od "dzieci" z regionalnego. Liczba zakładek czatu pozostałaby niezmieniona.

Co to właściwie znaczy: "Kary dotkliwsze niż jakiś tam godzinny ban" ? Dwa palce wystarczą? Znamię regulaminowego pirata wypalone na policzku? Może opłaty w platynie - każda "kuva"=100P do słoiczka (DE byłoby zachwycone :P ) ?

Tu chodzi tylko o jakiś tam czat w grze a napięcie w tym wątku jest takie jakby co najmniej o ludzkie życie chodziło.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LoCtoR101 said:

Chyba nie czytałeś co napisałem. Moją propozycją była zamiana zakładki "rekrutacja" na "pomoc" tak aby gracze chcący pomagać i ci szukający pomocy mieli swoje miejsce, niezależne od "dzieci" z regionalnego.

Sorry, ale to Ty nie czytałeś co napisałem. Żadna zmiana nazwy zakładki nic nie pomoże, bo po prostu na polskojęzycznym czacie jest za mało graczy. Jeżeli "rozejdą się" po kilku (nawet tylko dwóch) zakładkach, to najzwyczajniej na świecie nie będzie z kim gadać. 

Link to comment
Share on other sites

(Poza tematem: Wszystkim tego co najlepsze w Nowym Roku ;) )

(i wracając:)

On 31.12.2016 at 4:17 AM, Dragonka05 said:

W klanach i sojuszach twój przykład działa, bo jest zdecydowanie mniej graczy na sojuszowym czacie niż na ogólnym.

@Dragonka05 Od klanu pewnie tak, ale sojuszu, to już zależy jakiego. Myślę, że nie jeden sojusz jest większy od regionu na polaku(większość "siedzi" na angliku). W taki sposób funkcjonował właśnie przed zmianą i "dawało rade"(oczywiście nie było wspominanego "porządku"),a ja osobiście dobrze się w nim czułem.

On 31.12.2016 at 1:48 PM, Dragonka05 said:

Argument "bo nikogo tam nie ma" do mnie nie przemawia.

@Dragonka05 Nie obraź się, ale gdybyś grała na "polaku" to by przemawiał, bo to nie kwestia argumentu tylko realiów. 

On 31.12.2016 at 1:48 PM, Dragonka05 said:

Mają wyłączyć bot tylko dlatego, że ty tego chcesz? Zamiast wyklinać na bota, zastanów się czemu jest on tak restrykcyjny.

To program jak każdy inny(czy może raczej część kodu), jego funkcjonowanie opiera się na black-liście słów( if ... then ...). W pierwszym poście zaproponowałem dopracowanie tej listy(jak sądzę to nie Ty jesteś za to odpowiedzialna). 

Jak zostało to już wielokrotnie wspomniane bot jest wrzucony i ustawiony jak "ctrl+c, ctrl+v" anglika, bez praktycznych refleksji(poza "o działa").

Działać, no trudno się nie zgodzić "działa", ale skutecznie zniechęca do jakiegokolwiek korzystania z ogólnego czatu. Raczej nie tak powinno być.

@.Decado. Pomysł urozmaicenia listy kar, jest kijowy. Poruszyłem temat w celu poprawy "na polaku", a nie zwiększeniu liczby powodów do rezygnacji. 

On 31.12.2016 at 2:29 PM, Kracken said:

Jeśli chcecie by Bot złagodniał to musi zmienić się polskie społeczeństwo. Ja osobiście nie widzę woli by coś w tym temacie się zmieniło, bo i nikt nie zwalnia was z przestrzegania regulaminu.
Bot ustawia się pod obecnie panujących potrzeb, a nie wg widzi mi się.

@KrackenSerio? Czego oczekujesz? Że nagle w WF zacznie grać w większym stopniu starsza wiekiem(dojrzalsza), polska inteligencja? To zwykła GRA komputerowa. Niekoniecznie chcę być "kubłem zimnej wody", ale cóż, myślę że w większości w tego typu grę grają dzieci(pokroju gimnazjum), a dorośli zdarzają się jak siadają na jakąś chwilę do kompa po dniu roboty. Gra, w której wciąż i wciąż powtarza się to samo, nudzi ludzi(nie wszystkich, ale taka jest prawda)(chwała DE, że wprowadzają ulepszenia w celu zniwelowania rutyny), jest otwarta(w pełni darmowa) więc i przewijać się przez nią może masa ludzi różnego pokroju. 

W jakim celu i dlaczego bojkotujesz rzeczowe argumenty "przestrzeganiem regulaminu". Może ja o czymś nie wiem(a chętnie się dowiem) o co konkretnie regulaminowego chodzi(być może to on jest warty refleksji). 

Oraz proszę o sprecyzowania wg czyich "potrzeb" ustawiony jest bot. Moim zdaniem to chyba kogoś kto dąży do "upadku" polskiej wersji językowej, bo nie mogę uwierzyć, że ktoś grający w tej wersji "strzelałby sobie w stopę". (wprowadzony i zostawiony samemu sobie, bez refleksji programisty, ok to mogę zrozumieć, ale nie, że nie ma problemu).

 

15 hours ago, LoCtoR101 said:

Dziwi mnie, że nikt nie podjął kwestii skali. Mówi się o starych czasach vs nowe czy angielskim czacie vs polski tylko, że obecnie na polskim regionalnym ludzi jest niewielu. W "starych czasach" było ich pewnie kilka razy więcej a na angielskim jest ich wielokrotnie więcej.

@LoCtoR101 to wydawało mi się oczywiste samo przez się ;) . Jeżeli nie było to dziękuję za uwagę. 

Quote

Wszelkie dywagacje na temat liczby zakładek na polskim czacie są kompletnie pozbawione sensu. Przy dziesięciu-dwudziestu graczach nikt nie będzie skakał po zakładkach, tylko siedział na jednym - na tym, gdzie jest więcej graczy. Nie zakładki są problemem, tylko źle działający bot na regionie i ci, którzy są za to odpowiedzialni powinni się nim zająć

@Dr_Someone Z tym się zgadzam, lecz nie z kwestią kar(tu również łatwo przegiąć, a bot sam w sobie już obrazuje dopracowanie tego typu mechanizmów).

Quote

Żadna zmiana nazwy zakładki nic nie pomoże, bo po prostu na polskojęzycznym czacie jest za mało graczy. Jeżeli "rozejdą się" po kilku (nawet tylko dwóch) zakładkach, to najzwyczajniej na świecie nie będzie z kim gadać.

@Dr_Someone Tu również się z Tobą zgodzę, dokładnie o to chodzi. A tendencja jest straszna(przynajmniej dla mnie): polskojęzyczna wersja tylko dla napisów w grze(sentymentalnie?), a aby z kimś zagrać to znajomi/klan/sojusz lub nic innego jak "anglik". 

 

Edited by fastdeath_
Link to comment
Share on other sites

@Dragonka05 ja nie odwoływałem się do "wszystkich", lecz do konkretnych osób po konkretnych wypowiedziach. Również nie "zakładam", tylko czarna rozpacz mnie ogarnia, jak mnie przekonujecie do swoich racji typu "teraz jest dobrze". Wydaje mi się, że ktokolwiek tam przebywa(i bywał przed zmianą, więc ma porównanie) zdaje sobie sprawę, że nie jest "OK".

@Transformau5 Jak już pisałem nie jestem "obytym forumowiczem", który wie kto jest kto. Jak również po prawdzie niezbyt ma to dla mnie znaczenie, gdyż to nie instytucja rządowa;p .

(Oczywiście nie chciałbym, żeby ktokolwiek się źle poczuł, źle mnie zrozumiał, do każdego staram się podchodzić na równi. Ewentualne "wnioski" wyciągam z konkretnych wypowiedzi.)

 

Edited by fastdeath_
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fastdeath_ said:

@Transformau5 Jak już pisałem nie jestem "obytym forumowiczem", który wie kto jest kto. Jak również po prawdzie niezbyt ma to dla mnie znaczenie, gdyż to nie instytucja rządowa;p .

Z tym że GotL to ranga dająca uprawnienia głównie w grze, nie na forum. Nie trzeba być stałym użytkownikiem forum żeby wiedzieć, że lepiej sprawdzić, kto kim jest, zanim się do tej osoby wypowie, bo wychodzą niezręczne sytuacje takie jak mówienie modowi, którego zadaniem jest przebywanie na danym regionie, że nie wie, co się tam dzieje.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Transformau5 said:

Z tym że GotL to ranga dająca uprawnienia głównie w grze, nie na forum. Nie trzeba być stałym użytkownikiem forum żeby wiedzieć, że lepiej sprawdzić, kto kim jest, zanim się do tej osoby wypowie, bo wychodzą niezręczne sytuacje takie jak mówienie modowi, którego zadaniem jest przebywanie na danym regionie, że nie wie, co się tam dzieje.

Modowie wiedzą co się dzieje na regionach. Problem polega na tym, że DE wymaga od nas przestrzegania regulaminu, co wiąże się z tym, że spadają na takiego moda bluzgi. Wyobraź sobie że nie jest miło dostawać prywatne wiadomości "Ty, taki siaki i owaki, wy... mi stąd... itp."

Co do pomysłów usprawniania czatu to osobiście podałem już kilka, między innymi ten o widoczności 2 okienek, np. regionu i rekrutacji na których byłoby się zalogowanych w tym samym czasie. 
- odpowiedzi od Steve'a "nah... it's fine as is"

Ergo - nie ma szans na razie na zmiany w czacie, który by usprawniły go dla mniej licznych społeczności.

Link to comment
Share on other sites

@tocorro Wyjaśnij mi proszę o jakie części regulaminu "chodzi", jaka jego część odnosi się do tego tematu. (Kwestia obrażania jest oczywista, nikt nie lubi być obrażany.)

1 hour ago, tocorro said:

Co do pomysłów usprawniania czatu to osobiście podałem już kilka

Być może, ale osobiście nie widziałem w tym temacie takowych Twojego autorstwa(chociaż nie ma znaczenia czyje one są). Odnośnie dwóch okienek wspominał o nich bodajże @Kracken. Fakt, no to już jakiś pomysł, ale nie jestem pewny czy się sprawdzi(warto myślę przetestować). 

1 hour ago, tocorro said:

Ergo - nie ma szans na razie na zmiany w czacie, który by usprawniły go dla mniej licznych społeczności.

Co chcesz przez to powiedzieć? Poruszanych było kilka pomysłów, a Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. 

Edited by fastdeath_
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, fastdeath_ said:

@tocorro Wyjaśnij mi proszę o jakie części regulaminu "chodzi", jaka jego część odnosi się do tego tematu. (Kwestia obrażania jest oczywista, nikt nie lubi być obrażany.)

Być może, ale osobiście nie widziałem w tym temacie takowych Twojego autorstwa(chociaż nie ma znaczenia czyje one są). 

Kracken o nich wspominał bo mu o nich kiedyś powiedziałem. Jakoś ok. rok temu DE zbierało pomysły od wolontariuszy - nie na forum. Jedną z propozycji moich były zmiany w działaniu czatu dla mniejszych regionów, jak ten właśnie dwu okienkowy czat. [DE]Caio przekazał ten pomysł ode mnie do Steve'a a poprzez niego Steve odpowiedział mi na nią tak jak już napisałem - że nie ma potrzeby.

Co do regulaminu - widzisz go za każdym razem jak uruchamiasz czat. Handel na handlu, rekrutacja na rekrutacji. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fastdeath_ said:

@tocorro ;) no niestety, ale jeszcze nie opanowałem czytania w myślach, dlatego pytam;p . Rozumiem. 

A odpowiedz mi proszę jeszcze na pytanie co miałeś na myśli mówiąc, że "nie ma szans na zmiany(...)".

Żeby nie być gołosłownym ;)

EDIT: "Na razie" nie ma szans na zmiany, czyli w najbliższym czasie nie ma co liczyć, że DE poświęci środki na zrobienie czegoś z czatem.

MsBKe9s.png

Link to comment
Share on other sites

sorki, ze sie wtracam, ale czy tylko mi sie wydaje, ze jesli bot blokuje rozmowy banem, przez co nie mozna kontynuowac, to moze da sie zmienic skrypt z bana na autoprzenoszenie? jesli bot bedzie rekrutacje przenosil na rekrutacje, handel na handel, to tam zaczna tam zagladac zainteresowani, a blad bota (odpowiedz uzana za rekrutacje a byla tylko rozmowa o zalozmy dropie) bedzie mozna naprawic wroceniem na zakladke ogolny i napisaniem zdania w inny sposob, nie drazniacym bota... taki maly pomysl. tylko mnie nie zagryzcie za to... :)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tocorro said:

Modowie wiedzą co się dzieje na regionach. Problem polega na tym, że DE wymaga od nas przestrzegania regulaminu, co wiąże się z tym, że spadają na takiego moda bluzgi. Wyobraź sobie że nie jest miło dostawać prywatne wiadomości "Ty, taki siaki i owaki, wy... mi stąd... itp."

Co do pomysłów usprawniania czatu to osobiście podałem już kilka, między innymi ten o widoczności 2 okienek, np. regionu i rekrutacji na których byłoby się zalogowanych w tym samym czasie. 
- odpowiedzi od Steve'a "nah... it's fine as is"

Ergo - nie ma szans na razie na zmiany w czacie, który by usprawniły go dla mniej licznych społeczności.

Dziękuje za informacje o wprowadzeniu dwóch okienek. Pisałem o tym kiedyś i rozbiło się o to, że będą zasłaniały ekran gry. Dobrze wiedzieć co góra o tym sądzi.

29 minutes ago, JohhnyBravos said:

sorki, ze sie wtracam, ale czy tylko mi sie wydaje, ze jesli bot blokuje rozmowy banem, przez co nie mozna kontynuowac, to moze da sie zmienic skrypt z bana na autoprzenoszenie? jesli bot bedzie rekrutacje przenosil na rekrutacje, handel na handel, to tam zaczna tam zagladac zainteresowani, a blad bota (odpowiedz uzana za rekrutacje a byla tylko rozmowa o zalozmy dropie) bedzie mozna naprawic wroceniem na zakladke ogolny i napisaniem zdania w inny sposob, nie drazniacym bota... taki maly pomysl. tylko mnie nie zagryzcie za to... :)

Mistrzu ja cię za to nie pogryzę, a wręcz przeciwnie ucałuje cię za to:* (chociaż nie wiem co gorsze ^^ ). Jeśli jest taka możliwość, to nie miał bym nic przeciwko temu by zostało to wprowadzone.

Edited by .Decado.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, JohhnyBravos said:

sorki, ze sie wtracam, ale czy tylko mi sie wydaje, ze jesli bot blokuje rozmowy banem, przez co nie mozna kontynuowac, to moze da sie zmienic skrypt z bana na autoprzenoszenie? jesli bot bedzie rekrutacje przenosil na rekrutacje, handel na handel, to tam zaczna tam zagladac zainteresowani, a blad bota (odpowiedz uzana za rekrutacje a byla tylko rozmowa o zalozmy dropie) bedzie mozna naprawic wroceniem na zakladke ogolny i napisaniem zdania w inny sposob, nie drazniacym bota... taki maly pomysl. tylko mnie nie zagryzcie za to... :)

A jak to sobie wyobrażasz? Ja nie cierpię bota na regionie, ale kiedy na handlu, lub na rekrutacji zaczną mi się nagle pojawiać jakieś wyrwane z kontekstu fragmenty dyskusji, to będzie jeszcze gorzej.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dr_Someone said:

A jak to sobie wyobrażasz? Ja nie cierpię bota na regionie, ale kiedy na handlu, lub na rekrutacji zaczną mi się nagle pojawiać jakieś wyrwane z kontekstu fragmenty dyskusji, to będzie jeszcze gorzej.

Nie koniecznie będzie gorzej. Z perspektywy osoby która sporo siedzi na regionie, większy problem widzę w tym, że odpisując np pięciu osobom już i tak mam mętlik w głowie. Szczególnie jeśli są to osoby totalne świeże. Dodając do tego kolejne orły, które spamują zaproszeniami do misji czasami mam duży problem, żeby zapamiętać co i komu tłumacze.

Mając do wyboru mniej tekstu bo dziesięciu łosi spamujących wyleci na rekrutacje/handel i jedna wiadomość wyrwana z kontekstu też tam trafi. Lub wszystko wrzucone do jednego worka wole to pierwsze rozwiązanie. Jest to po prostu mniejsze zło.

Kolejna sprawa to to, czy ta jedna wiadomość wyrwana z kontekstu na kilkadziesiąt zaproszeń/ofert handlu robiła by aż taki wielki problem. W porównaniu z mieszaniem się handlu, zaproszeń i regionu w jednym. No i nie zapominajmy na rekrutacji i tak będzie burdel bo sami spamerzy go zrobią ^^

Link to comment
Share on other sites

teraz tez raz na jakis czas, jak komus sie myla okna jak pisze na np rekrutacji i ogolnym, czy handlu i chyba logiczne by bylo, ze jesli wsrod postow LF... LF... H... H... H... nagle wyskakuje cos w stylu " na neurody najlepiej sie wybierz na ksiezyc", to logiczne, ze komus sie okno pomylilo, albo jak by bylo po wprowadzeniu tego,  bot go przerzucil, bo sie pomylil i raczej nie bedziesz go zapraszac do teamu w alercie jakiego szukasz, tylko zlewasz ten post. fakt, gorzej bedzie, jak bot bedzie co drugie zdanie przerzucal, ale chyba chodzi o bany np w srodku dyskusji np, wiec jedno zdanie mozna chyba przecierpiec w calej liscie "H Nitain alert", czy "LF ODD". 

Link to comment
Share on other sites

On 2.01.2017 at 0:44 PM, tocorro said:

w najbliższym czasie nie ma co liczyć, że DE poświęci środki na zrobienie czegoś z czatem

@tocorro Dzięki za odpowiedź, aczkolwiek niezbyt ona pocieszająca. Nie wiem jak to funkcjonuje, ale czy każda zmiana okupiona jest "kosztami"? Może udałoby się znaleźć jakieś, chociaż tymczasowe rozwiązanie. 

 

18 hours ago, JohhnyBravos said:

jesli bot blokuje rozmowy banem, przez co nie mozna kontynuowac, to moze da sie zmienic skrypt z bana na autoprzenoszenie

@JohhnyBravos ciekawy pomysł, myślę że warty przetestowania w praktyce. Bot banujący tylko za wulgaryzmy, a przenoszący na odpowiednie karty w innych sytuacjach. 

 

14 hours ago, Dr_Someone said:

Ja nie cierpię bota na regionie, ale kiedy na handlu, lub na rekrutacji zaczną mi się nagle pojawiać jakieś wyrwane z kontekstu fragmenty dyskusji, to będzie jeszcze gorzej.

@Dr_Someone Fakt nie wiadomo jak to będzie wyglądało w praktyce, ale obecnie na rekrutacji nic się nie dzieje, bo są wiecznie panujące pustki, a handel, no tu już inna sprawa, bo jakoś tam działa. I tak co jakiś czas ktoś pyta o podstawy rozgrywki na handlu. Może warto dać temu szansę. Istotniejsze myślę, to jak zostałaby rozwiązana kwestia czasów(możliwości pisania), bo jak każdemu wiadomo to główne ograniczenie karty "handel". 

 

14 hours ago, .Decado. said:

Mając do wyboru mniej tekstu bo dziesięciu łosi spamujących wyleci na rekrutacje/handel i jedna wiadomość wyrwana z kontekstu też tam trafi. Lub wszystko wrzucone do jednego worka wole to pierwsze rozwiązanie.

@.Decado. a ja osobiście nie wiem co by się bardziej sprawdziło, ale myślę iż cokolwiek będzie lepsze od stanu obecnego ;)

 

 

Ogólnie rzecz ujmując pomysł z przenoszeniem ciekawy, ale mam wrażenie że ma kilka luk do omówienia:

  • co z przenoszeniem na handel, handlarze mogliby specjalnie pisać na innej karcie, aby ominąć blokadę możliwości częstego pisania ( - jeżeli byłaby taka możliwość)
  • po przeniesieniu na rekrutację(osoby faktycznie chcącej rekrutować) pozostałaby kwestia, czy na rekrutacji ktoś będzie 

 

 

Od razu rozjaśnię kwestię rekrutacji(bo nie wiem czy wszyscy wiedzą co mam na myśli). 

Zdarza się, że jest tam nawet te kilkanaście osób, ale w praktyce to co z tego, skoro każdy szuka czegoś innego.

Dajmy na to relikty, różne zadania, inny potrzebuje pomocy w wykonaniu czegoś(tu akurat otrzymałby ją na pewno pytając na regionie, ale fakt potrzebując kogoś do zespołu według "regulaminu" zła karta) itd. Dodatkowo jeżeli się otwiera konkretne relikty(a rodzajów jest trochę) i szuka składu to nie wystarczy 2, skoro już się szuka ludzi na (tzw. z ang.) "keyshare" (każdy z tym samym "kluczem" w celu zwiększenia szansy na drop) to chce się mieć komplet. Niestety, ale obecnie w takiej sytuacji > relog i na "anglika". 

 Mam nadzieję, że już każdy wie co mam na myśli. 

Pozdrawiam

Edited by fastdeath_
Link to comment
Share on other sites

 

On 3.01.2017 at 11:49 AM, fastdeath_ said:

co z przenoszeniem na handel, handlarze mogliby specjalnie pisać na innej karcie, aby ominąć blokadę możliwości częstego pisania ( - jeżeli byłaby taka możliwość)

Nie wydaje ci się, że jeśli treść wiadomości przeniesie się na handel z innego czatu, to system powinien reagować tak, jakby wiadomość ta była pisana celowo na handlu, wliczając w to ograniczenie czasowe?

On 3.01.2017 at 11:49 AM, fastdeath_ said:

po przeniesieniu na rekrutację(osoby faktycznie chcącej rekrutować) pozostałaby kwestia, czy na rekrutacji ktoś będzie 

Nie będą mieli wyjścia, próba rekrutacji na regionie i tak tam ich przeniesie.

Edited by tocorro
usunięto cytat i komentarz nie trzymający się tematu
Link to comment
Share on other sites

Wolałbym zobaczyć rozwiązanie "problemu" jaki tutaj poruszono niż dalszą "pyskówkę" i wskakiwanie sobie do gardeł jak to zwykle rozmowy w Internecie między rodakami się kończą. Proszę Cię, daj sobie spokój. Nawet na to nie odpisuj.

/edit

A może właśnie nie... "dlaczego ludzie uciekają na "anglika""?

Może właśnie dlatego, że Polacy nie potrafią ze sobą rozmawiać? Prędzej czy później znajdzie się jakiś prowodyr, który tylko czeka by wszcząć jakąś kłótnię między pozostałymi członkami rozmowy. Osobiście właśnie dlatego nie korzystam z zakładek innych niż klan/zespół/prywatna wiadomość by uniknąć takich sytuacji, gdzie będę wręcz zmuszony do dyskusji "bo ten drugi nie ma racji w internecie".

Edited by tocorro
usunięto cytat i komentarz nie trzymający się tematu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...