Jump to content

Platinum Nasıl Alınır (Resimli Anlatım)

-STR-COMMANDER
 Share

Recommended Posts

Merhabalar,

Çoğu oyuncumuz platinum alırken yabancı sayfalara yönlendirildiğini platinum alma seçeneğini bulamadığını belirtiyor.Özelikle %75 indirim geldiği zaman 4300 plat 360 liradan 90 liraya düşüyor..Bunun için platinium alımını size kısa bir biçimde ve resimli örneklemeler ile anlatıcam.

1.Adım

Öncelikle Warframe anasayfasına giriş yaptıktan sonra Platin al seçeneğine Tıklıyoruz.

9g7VlZ.png

2.Adım

Platin satın al yazısına tıkladıktan sonra öncelikle ''Diğer Ödeme Seçenekleri'' yazısına tıklıyoruz.Ardından hangi platin paketini satın alıcaksak ona tıklıyoruz.(Ben resimde 4300 platini örnek gösterdim).Ayrıca steam sekmesine tıklıyarak steam hesabınıza girdikten sonra, Steam cüzdan bakiyenizle platin satın alabilirsiniz.

g2GkR0.png

3.Adım

Çıkan Ödeme seçeneklerinden hangisi ile ödeme yapmak istiyorsanız onu seçiyorsunuz.Tıkladıktan sonra sizden Telefon numaranız kart bilgileriniz v.b gibi bilgiler isteyecek.Onları eksiksiz olarak doldurup onaylıyorsunuz.(Mobil ödeme ile platin almayı düşünen arkadaşlar aşağıdaki resimde en sol üstteki ''Pay by Mobile'' yazısına tıklıyoruz.Ardından telefon numaramızı giriyoruz.Telefonumuza gelen mesajı onaylıyoruz platin hesabımıza ekleniyor.)

PnV5zd.png

Platini satın aldıktan sonra oyununuz açıksa çık gir yapmanız gerekecektir.Çık gir yaptıktan sonra platinlerinizi keyifle harcıyabilirsiniz.

Edited by -STR-COMMANDER

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...