Jump to content

İndirme ve güncelleme sorunu

DB-NaipBey
 Share

Recommended Posts

Sa.

WarFrame güncelleme geldiğinde ben de herkes gibi güncelleme yapması için launcher'ı başlattım ama nedense 100kB ile başlayan indirme hızı her saniye düşüyordu ve daha indirme tamamlanmadan güncelleme duruyordu. Birkaç gün denedikten sonra bilgisayarı sıfırladım ve tekrar indirdim, launcher'ı başlatıyorum kendisi oyunu indirmeye başlıyor ama indirme hızı ortalama 10kB ve ben bu hızla 2 yıla anca indiririm. İnternetimde hiçbir sorun yok, diğer her türlü uygulama, dosya ve belgeyi normal sürede indirebiliyorum. Dns'de deniyorum, otomatik de yapıyorum ama yine de sorunu çözemiyorum. Sizden acilen yardım bekliyorum, oyunu indirip oynamak istiyorum ama bu hızla inecekse indirmeyi hiç düşünmüyorum :angry::angry::angry: 

Edited by NaipBey

Ben SoftEther VPN kullanıyorum, tamamen bedava fakat kullanıcı bilgisayarlarını server olarak aldığı için düzgün bir server bulmak sıkıntı olabiliyor, ve güvenliği de tartışılır. Yani Japonya'ya bağlanıcaksanız, gerçekten orda yaşayan biri, kendi bilgisayarını server olarak atıyor ve sizde onun bilgisayarına bağlanıyorsunuz. Üniversite öğrencilerinin proje olarak hazırladığı bir uygulama olduğu için tamamen ücretsiz hiçbir şey bulamıyorsanız bu VPN'yi deneyebilirsiniz;

http://download.vpngate.jp/common/cd.aspx/vpngate-client-2017.01.30-build-9634.137566.zip