Jump to content
  • 0

kubrowy !!


WILEK11
 Share

Question

mam pytanie mogę sobie zrobić kubrowa losowego LUB ZA Pomocą Czysty wyhodowanej na Mnie Które z Tych opcji wybrać Lepiej (losowy CZY plagi) ??? LUB zebrać 2 TAKIE same Jakieś próbki i stworzyć kubrowa. jeśli najlepiej zdobyć dwie próbki czegoś, aby Czego Jakie kubrowy SA NAJLEPSZE? PROSZĘ O ekranu i informacje ciekawostki itp. 

Edited by WILEK11
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Genotypy tworzy się z już zrobionych kubrowów. Można je później wykorzystać w hodowli kolejnego kubrowa lub sprzedać innemu graczowi.
Losowa inkubacja sprawia, że nie masz wpływu na to jakiej rasy to będzie kubrow, jak będzie wyglądał i jakie będzie miał kolory. Tworzenie z dwóch takich samych genotypów sprawia, że wyhodowany kubrow będzie identyczny jak ten z genotypów (rasa, budowa, kolory). Tworzenie z dwóch różnych genotypów sprawia, że wyhodowany kubrow weźmie coś z każdego z genotypów, nie masz jednak wpływu na to co.

Od ciebie zależy, co wyhodujesz, czy losowego kubrowa czy z cysty. Zawsze możesz wsadzić później tego wyhodowanego zwierzaka do stazy lub oddać go Lotus i wyhodować kolejnego, innego zwierzaka. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...