Jump to content

Nieportzebne Sigilia z syndykatów


Fid3l-777
 Share

Recommended Posts

Witam,

Moim nieskromnym zdaniem powinna być dodana opcja z usuwaniem  albo sprzedawaniem za 1 kredyt niepotrzebnych sigili z syndykatów.

Nie widzę potrzeby trzymania dodatkowych znaczków z 5%, 8%, 11% i 13% jak posiadam 15% dodatkowych punktów z danego syndykatu.

Mam tego tyle ze muszę poświecić trochę czasu na znalezienie maksymalnego znaczka z danej sekty i muszę przekopywać się przez tuziny ich by znaleźć mnie interesujący.

Myślę, że pomysł jest dobry i czekam na to co wy o tym sądzicie.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby wyszukiwarka, po wpisaniu np. "15", pokazywała wszystkie sigile, które dają +15% to byłoby ok. W tej chwili jest ona bezużyteczna bo, jak napisał @Fid3l-777, kto będzie sobie zaprzątał głowę nazwami sigili!?

Usuwanie można by dodać, ale przede wszystkim poprawiłbym wyszukiwarkę o ten drobny ficzer.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Goblin_Wizard said:

Gdyby wyszukiwarka, po wpisaniu np. "15", pokazywała wszystkie sigile, które dają +15% to byłoby ok. W tej chwili jest ona bezużyteczna bo, jak napisał @Fid3l-777, kto będzie sobie zaprzątał głowę nazwami sigili!?

Usuwanie można by dodać, ale przede wszystkim poprawiłbym wyszukiwarkę o ten drobny ficzer.

Po co zaprzątać sobie głowę nazwami sigili? Przecież wiesz chyba, jakiego syndykatu znak chcesz założyć? Wyszukiwarka, po wpisaniu "cze" pokazuje wszystkie posiadane znaki Czerwonego Woalu z opisem procentowego bonusu, po wpisaniu "mer" wszystkie znaki Stalowego Meridiana itd. Robienie z tego problemu, to moim zdaniem zwykłe czepialstwo. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dr_Someone said:

Po co zaprzątać sobie głowę nazwami sigili? Przecież wiesz chyba, jakiego syndykatu znak chcesz założyć? Wyszukiwarka, po wpisaniu "cze" pokazuje wszystkie posiadane znaki Czerwonego Woalu z opisem procentowego bonusu, po wpisaniu "mer" wszystkie znaki Stalowego Meridiana itd. Robienie z tego problemu, to moim zdaniem zwykłe czepialstwo. 

To. Jeśli myślicie, że wyszukiwarka znajduje jedynie dokładne nazwy, to sami pokazujecie, jak mało was obchodzi "problem".

tELBWwn.png

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dr_Someone said:

Po co zaprzątać sobie głowę nazwami sigili? Przecież wiesz chyba, jakiego syndykatu znak chcesz założyć? Wyszukiwarka, po wpisaniu "cze" pokazuje wszystkie posiadane znaki Czerwonego Woalu z opisem procentowego bonusu, po wpisaniu "mer" wszystkie znaki Stalowego Meridiana itd. Robienie z tego problemu, to moim zdaniem zwykłe czepialstwo. 

Kolega chyba nie zrozumiał do końca tematu. To nie czepialstwo, tylko wniosek racjonalizatorski.

 

4 hours ago, Fid3l-777 said:

Moim nieskromnym zdaniem powinna być dodana opcja z usuwaniem  albo sprzedawaniem za 1 kredyt niepotrzebnych sigili z syndykatów.

Też chętnie pozbyłbym się tych znaczków, których nie używam i nie będę używał i nie są to tylko znaczki z syndykatów. Te spoza syndykatów można opchnąć, więc dlaczego innych nie? 

Ze względu na handel używa się więcej niż jednej wersji językowej, np. angielską i polską. Robi się z tego bajzel, który jest zwyczajnie denerwujący. Klikasz w wyszukiwarkę i zaczynasz się zastanawiać co masz wpisać. Nonsens. Chodzi o to, żeby wywalić to, co zbędne i nie chrzanić się z żadnymi wyszukiwarkami, tylko mieć od razu listę tylko tych znaczków, które się używa. Taka dobra zmiana ;)

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, m4573r0r said:

Też chętnie pozbyłbym się tych znaczków, których nie używam i nie będę używał i nie są to tylko znaczki z syndykatów. Te spoza syndykatów można opchnąć, więc dlaczego innych nie? 

Bo tak.

44 minutes ago, m4573r0r said:

Ze względu na handel używa się więcej niż jednej wersji językowej, np. angielską i polską. Robi się z tego bajzel, który jest zwyczajnie denerwujący. Klikasz w wyszukiwarkę i zaczynasz się zastanawiać co masz wpisać. Nonsens.

Nonsensem jest to, co napisałeś. Jak radzisz sobie z handlem na angielskim, skoro nie umiesz sobie poradzić z banalnie prostą wyszukiwarką?

Link to comment
Share on other sites

Panie i Panowie, dajmy sobie spokój z dyskusją. Dwóch obywateli broni istniejącego układu jak Częstochowy i żadne tłumaczenie, że niektórym przydałyby się nowe opcje, do nich nie trafia. Dla nich nic by się nie zmieniło, a innym proponowane zmiany ułatwiłoby życie, ale nie bo nie.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Goblin_Wizard said:

Panie i Panowie, dajmy sobie spokój z dyskusją. Dwóch obywateli broni istniejącego układu jak Częstochowy i żadne tłumaczenie, że niektórym przydałyby się nowe opcje, do nich nie trafia. Dla nich nic by się nie zmieniło, a innym proponowane zmiany ułatwiłoby życie, ale nie bo nie.

Więc uważasz, że jak ktoś ma inne zdanie, to już nie jest dla ciebie partnerem do dyskusji? Skąd ja to znam?

Ja uważam, że są ważniejsze rzeczy do poprawienia/dodania do gry, niż bzdurny i wydumany przez kogoś problem z sigilami.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Goblin_Wizard said:

Panie i Panowie, dajmy sobie spokój z dyskusją. Dwóch obywateli broni istniejącego układu jak Częstochowy i żadne tłumaczenie, że niektórym przydałyby się nowe opcje, do nich nie trafia. Dla nich nic by się nie zmieniło, a innym proponowane zmiany ułatwiłoby życie, ale nie bo nie.

Rzeczywiście, rzućmy na bok problem ze skalowaniem statystyk, metą broni, speedrunowaniem misji, brakiem balansu czy fabuły, lepiej zająć się faktem że dla kilku osób wpisanie nazwy syndykatu i znalezienie jednego z sześciu symboli jest zbyt skomplikowaną operacją.

Ponadto standardowe "rozmawiałbym z tobą ale jesteś za głupi".

Link to comment
Share on other sites

@Dr_Someone i @Transformau5 bo oba posty są mniej więcej w podobnym tonie i podnoszą podobne argumenty.

6 hours ago, Dr_Someone said:

Więc uważasz, że jak ktoś ma inne zdanie, to już nie jest dla ciebie partnerem do dyskusji? Skąd ja to znam?

Bardzo wygodna nadinterpretacja. Każdy z nas przedstawił swój punkt widzenia co najmniej po 2 razy i po tonie wypowiedzi jasno widać, że nikt nikogo nie przekonał i absolutnie nic nie wskazuje na to, że może się to zmienić. Dlatego właśnie napisałem, żeby dać sobie spokój z dyskusją bo uważałem, że poza nabijaniem postów i biciem piany nic innego z tego nie wyniknie. Jak widać po późniejszych postach miałem w 100% rację.

 

6 hours ago, Dr_Someone said:

Ja uważam, że są ważniejsze rzeczy do poprawienia/dodania do gry, niż bzdurny i wydumany przez kogoś problem z sigilami.

Dla Ciebie bzdurny i wydumany, ale jak widać dla innych potrzebny i pożądany. Zresztą nie ważne co Tobie czy mi się wydaje. Skoro jest na coś popyt to w najlepiej pojętym interesie DE jest to dostarczyć (szczególnie, że wymaga to tylko minimalnego nakładu pracy i nie koliduje z niczym innym). Poza tym w DE nie pracuje jedna osoba tylko masa ludzi w różnych działach. Prace nad jednym elementem nie oznaczają wstrzymania prac nad innymi. Zmiany spod szyldu QoL są często ważniejsze dla postrzegania gry przez odbiorców niż jakikolwiek inny aspekt.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem ani ten temat nie ma sensu, ani dyskusje w nim.

Zmiany proponowane są faktycznie małe i prawie nieznaczne, ale faktycznie przydatne. Jest to mała poprawka quality of life, która pewnie prędzej czy później i tak wejdzie (i weszłaby niezależnie od tego wątku na forach).

Problem polega na tym, że się kłócicie o coś, czego wprowadzenie zajmie paręnaście minut, a lecą takie teksty, po których nie widziałem, żeby kogoś ominął punkt ostrzeżenia.

Ci, co bronią pomysłu, powinni zdać sobie sprawę, że, na krótszą metę, wyszukiwarka wystarczy.

Ci, co kontrargumentują pomysł, powinni zdać sobie sprawę, że jakieś rozwiązanie wobec tych sigili zostanie wprowadzone. Może to będzie możliwość sprzedania ich za kredyty. A może zostaną przeobrażone w jeden sigil, którego wizualizację można wybrać, a +% standing byłby maksymalny odblokowany :tongue: Kto wie. Ważne, że niepotrzebnie się wszyscy przejmujecie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...