Jump to content
  • 0

Brak tarcz


Khedron68
 Share

Question

Cześć

Grając dzisiaj Nekrosem Eksterminację podczas Alarmu okazało się że nie mam tarcz.Zmieniłem na Frosta i dalej to samo.Zrestartowanie gry też nic nie dało.Grałem wcześniej kilka misji i wszystko było w porządku.Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji.Błąd,czy niektóre misje tak mają?

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
13 minutes ago, Khedron68 said:

Cześć

Grając dzisiaj Nekrosem Eksterminację podczas Alarmu okazało się że nie mam tarcz.Zmieniłem na Frosta i dalej to samo.Zrestartowanie gry też nic nie dało.Grałem wcześniej kilka misji i wszystko było w porządku.Nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji.Błąd,czy niektóre misje tak mają?

Może to była misja typu "Koszmar"? Wtedy mogła mieć modyfikator np. Brak Tarcz, Zmniejszona Grawitacja, Wampir Życia, itp...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
35 minutes ago, tocorro said:

Może to była misja typu "Koszmar"? Wtedy mogła mieć modyfikator np. Brak Tarcz, Zmniejszona Grawitacja, Wampir Życia, itp...

Jeżeli to była misja koszmar, to mogła mieć tylko modyfikator brak tarcz ^^

W pytaniu wspomniano, że ta misja to był alarm. A jeśli alarm jest koszmarem, to jest zawsze bez tarcz =)

47 minutes ago, Khedron68 said:

Błąd,czy niektóre misje tak mają?

Niektóre misje tak mają.

Jak widać, jedyna ekterminacja na alarmie w przeciągu ostatnich 8 godzin była koszmarem :smile: 

Edited by Raniu
Link to comment
Share on other sites

  • 0
38 minutes ago, tocorro said:

Może to była misja typu "Koszmar"? Wtedy mogła mieć modyfikator np. Brak Tarcz, Zmniejszona Grawitacja, Wampir Życia, itp...

Opis misji " Elion (Merkury) Poziom 10-12 Eksterminacja Grineer Nagroda 5300 kredytów+Rozdzierający Cios".

 

Edit.

Po publikacji posta zauważyłem odpowiedz Raniu.Dziękuję wszystkim za wyjaśnienie.

Edited by Khedron68
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...