Jump to content

Reiketsuna Rekrutuje!


IcarusDEX
 Share

Recommended Posts

Klan Reiketsuna rekrutuje w swoje szeregi!

Jesteś osobą która szuka klanu który jest aktywny i pomaga rówieśnikom? to właśnie dobrze trafiłeś! Elitarna Grupa Zimnokrwistych jest doskonałym wyborem dla ciebie . Posiadamy dość solidnie rozbudowane dojo , w przyszłości będą Konkursy oraz turnieje. Próbujemy również bić rekordy solo jak i że w grupach . Jedynie co wymagamy od zainteresowanych to ukończone 14 lat oraz teamspeak3 . Reszta jest nie ważna (Master Ranga , Płeć )

Chcesz więcej wiedzieć o nas ? więc teraz troche o naszym klanie od środka.

Jesteśmy już z wami od 15 stycznia 2017 roku . Więc jesteśmy dość młodziutkim klanem który dość szybko sie rozwinął . Jesteśmy również w sojuszu od niedawna . Posiadamy około 48 członków z czego 2/3 z nich jest ciągle online na Warframe . Nasze godło klanowe zostało zrobione przez mojego przyjaciela , obecnie pomocnikiem mojego zastępcy PanaPoDa który był w GAARMie . Wogóle administracja narodziła sie z członków z różnych klanów takich samych jak my teraz . Opowiedz coś o sobie i poznajmy się lepiej . Egzaminy na poszczególne "gatunki" prehistorycznych bestii został wymyślony przez ze mnie więc jest urozmaicenie w klanie .

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie!

Kontakt w sprawie rekrutacji:

*PanPoD / *PITI9 / *CzarnaWdowa / *Eksilwo / *Srama1998 

https://zapodaj.net/d2970da140c3b.png.html

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Edited by CzarnaWdowa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...