Jump to content

Nowa misja eskortowa


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

Hej, chcialem sie zapytac, co myslicie o tej eventowej misji eskortowej. Mi sie ten tryb nawet spodobal i nie obrazilbym sie, gdyby zostal w np inwazjach. Wtedy ciekawie by bylo, gdyby oprocz zainfekowanych walczylo sie takze z greenierami, albo corpus (i ratowalo ludzi drugiej strony). A co wy myslicie o nowym trybie?

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wiem ja robiłem i miałem lvl takie jak 2500 więc wystarczy posiedzieć na nim dłużej i lvl ci się będą skalować.

A co do trybu spoko ale jak DE chcą go wprowadzić w grę jako normalny tryb misji to niech naprawią na nim glitche/bugi.

Edited by Drakulon
Link to comment
Share on other sites

Błąd na błędzie, błędem pogania, oto co myślę w wielkim skrócie o tej nowej misji.

Gra od jakichś 2-3 update'ów / fix'ów stała się niestabilna (wcześniej takich sytuacji nie było), sypie informacjami z poziomu Windows o zapchanej pamięci RAM (tego też nie było) i proponuje zamknięcie gry (tego też nigdy wcześniej nie było). Gra zawsze działała płynnie na maksymalnych ustawieniach a po tym to jest stabilna tylko na najniższych a i to nie wiem na jak długo.

Po dodaniu tej misji stało się to nagminne, uciążliwe i losowe... doszły do tego niekomunikowane niczym freezy obrazu gdzie poza obrazem gra działa dobrze i dalej jak gdyby nigdy nic sobie działa... ze statycznym obrazem, losowe wywalanie całej gry w akompaniamencie z crushem klienta Steam oraz wszystkich zakładek w przeglądarce... oczywiście tracę przy tym w większości przypadków cały mój "progress" danej misji, gdyż gra po takiej akcji najczęściej nie oferuje mi ponownego dołączenia do sesji.

Złe naliczanie wyniku uratowanych "uchodźców", sami zainteresowani blokują się i giną, wybierają różne ścieżki ewakuacji i jak na pacyfistów to robią całkiem niezły DMG... choć nie powinni mieć broni w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

Misja jest całkiem ok, jeśli nie weźmie się pod uwagę pathfindingu. Defektorzy mają tak zaprogramowaną ścieżkę, że nie może biec jeden obok drugiego, jedynie za lub przed nim. Skutkuje to tym że gdy jeden z nich sobie obiera najkrótszą drogę, inny uważa ją za zablokowaną i wypitala na około całego pokoju.

Poza tym świetne źródło mutagen sampli, których mi nadal brakuje około 1000 do Hemy.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zabamorton said:

Na ignisa nie liczę. mam klan , co ma 5 osób i tylko ja gram. Nawet nie sprawdzam, co trzeba zrobić, żeby mieć tego ignisa ;)

Coś około 250 +/-pkt. musisz nabić żeby dostać BP ignisa. Raczej proste. Na trzeciej misji punkty są liczone chyba x4.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, peger said:

Na trzeciej misji punkty są liczone chyba x4.

Tak na 3 misji jest x4 ale Ignis jest jako nagroda dla klanów/członków klanu który nabił odpowiednią ilość punktu na evencie.

CLAN SCORING & REWARDS

There are plenty of rewards for Clans of all tiers – read on to learn what could await you and your Clan! Remember: When the Operation starts, your rosters are LOCKED. No new members can join to compete, and new clans formed won’t count for competition!

Clan scores are determined by the Total(Sum) of the best Score for each participating player.

NOTE: Mission 3 is the only Mission that will allow Clan Scores to be contributed.

CLAN PARTICIPATION TIER: To Get THE IGNIS WRAITH WEAPON BLUEPRINT at the end of the Operation*:

Ghost Clans must earn: 260 Points.

Shadow Clans must earn: 760 Points.

Storm Clans must earn: 2,520 Points.

Mountain Clans must earn: 7,560 Points.

Moon Clans must Earn: 25,200 Points.

*You must play in order to be eligible to recieve the blueprint. New clans formed during Operation will be eligible for this since this is the first time Clan presence is needed for an Operation Weapon.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak RobWasHere zauważył. Im dłużej grałem tym bardziej rzucały mi się w oczy problemy z AI celów. NPCe często nie wybierają najbardziej optymalnej drogi. Grupa czasami się rozdziela co skutkuje tym że jej część obiera okrężną ścieżkę często pozostając daleko w tyle, ktoś się gubi. Raz widziałem nawet sytuację gdy dwóch NPCów biegnąc z B do A w połowie drogi się rozmyśliło i wróciło się z powrotem do punktu B.

Link to comment
Share on other sites

Drobne poprawki są konieczne w tej misji. Dobrze jakby DE zrobiło z jednego z imigrantów ^^ lidera i reszta po prostu biegnie za nim, może to by trochę poprawiło błędy z rozdzielaniem się grup. Gorzej jakby lider się zablokował w jakimś kącie.

Link to comment
Share on other sites

Sama misja jest nudna jak flaki z olejem. Na lvl 3 udało mi się uratować około 104 greneer mając w ekipie tylko dwójkę graczy z MR4. Co świadczy tylko o niewielkim poziomie trudności tego zadania. Pomijając błędy, odnosiłem wrażenie że ci pacyfiści wcale nie chcieli być uratowani. Biegali zbyt wolno. Zamiast brać nogi za pas, to  niepotrzebnie się zatrzymywali i tracili czas na ostrzeliwanie wroga, któremu i tak nic nie robili.

Event ten bardziej przypominał mi tandetną wersje Lemingów niż ratunek. Zamiast tego eventu wolał bym zdecydowanie pierwszą misje z Gambitu Glasta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...