Jump to content
  • 0

Do jakiej Syndykaty dołączyć


MuchaMM
 Share

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

W praktyce to nie ma żadnego znaczenia. Wybierz ten, którego najwyższy sigil, który docelowo będziesz nosił podoba Ci się najbardziej. Wszystkie mody i bronie które oferują syndykaty bez najmniejszego problemu kupisz, lub wymienisz na rynku na takie, które będą Ci potrzebne. Z doświadczenia wiem, że najłatwiej znaleźć chętnych na ofertę syndykatów Nova Loka i Arbitrzy Hexis Sekwencja Perin, więc jeżeli ich sigile Ci odpowiadają, to wybierz te dwa. Ale tak, jak powiedziałem - jeżeli chodzi o samą rozgrywkę (przynajmniej do tej pory, bo nie wiemy co przyniesie przyszłość :smile:) to w jakim jesteś syndykacie nie ma najmniejszego znaczenia.

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 0
11 minutes ago, Dr_Someone said:

W praktyce to nie ma żadnego znaczenia. Wybierz ten, którego najwyższy sigil, który docelowo będziesz nosił podoba Ci się najbardziej. Wszystkie mody i bronie które oferują syndykaty bez najmniejszego problemu kupisz, lub wymienisz na rynku na takie, które będą Ci potrzebne. Z doświadczenia wiem, że najłatwiej znaleźć chętnych na ofertę syndykatów Nova Loka i Arbitrzy Hexis, więc jeżeli ich sigile Ci odpowiadają, to wybierz te dwa. Ale tak, jak powiedziałem - jeżeli chodzi o samą rozgrywkę (przynajmniej do tej pory, bo nie wiemy co przyniesie przyszłość :smile:) to w jakim jesteś syndykacie nie ma najmniejszego znaczenia.

Dzięki wielkie <3

Link to comment
Share on other sites

  • 0
5 minutes ago, Transformau5 said:

W jaki sposób bycie jednocześnie sprzymierzeńcem Meridianu, Sudy, Arbitrów i Woalu ma dawać niskie profity?

Zapewne przedmówcy chodziło o to, że 3 syndykaty da się robić bez problemów, natomiast przy 4 trzeba uważać, bo ten czwarty będzie obrywał kiedy będzie gracz chciał zdobyć punkty do syndykatu, który jest jego przeciwnikiem.
Innymi słowy 4 - da się, ale mniej kłopotliwe jest robienie 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 12.03.2017 at 2:49 PM, tocorro said:

Zapewne przedmówcy chodziło o to, że 3 syndykaty da się robić bez problemów, natomiast przy 4 trzeba uważać, bo ten czwarty będzie obrywał kiedy będzie gracz chciał zdobyć punkty do syndykatu, który jest jego przeciwnikiem.

Przecież jest coś takiego jak wsparcie sojusznika. Jestem u Arbitrów, ale reputację u Woalu zdobywam robiąc dla Meridianu. Moja reputacja u Arbitrów jest bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
12 minutes ago, Transformau5 said:

Przecież jest coś takiego jak wsparcie sojusznika. Jestem u Arbitrów, ale reputację u Woalu zdobywam robiąc dla Meridianu. Moja reputacja u Arbitrów jest bez zmian.

Rozumiem, że to spieranie się, dla spierania się? Skoro jesteś u Arbitrów i nabijasz punkty dla Woalu używając do tego Stalowego Meridianu, oznacza to dokładnie to co napisałem wcześniej: Da się - ALE w momencie w którym będziesz nabijał punkty u Arbitrów to automatycznie będziesz zbijał tyle samo punktów Woalu. Przez co będziesz musiał podbijać Meridianem. Nie każdemu musi się chcieć dodatkowo "popracować" aby utrzymać 4 syndykaty na maksymalnym poziomie.

8TnUbrN.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Punkty u Arbitrów nabijasz Cefalonem, a dla Woalu Meridianem. To cała filozofia utrzymania czterech syndykatów na maksymalnym poziomie. Jednak grając w ten sposób i chcąc utrzymać punkty na maksa, jesteś ograniczony w misjach dla syndykatów, bo możesz robić je tylko dla dwóch. Dlatego ja gram tylko dla trzech (bez Woalu). Poza tym podoba mi się sigil Arbitrów i z nim chcę latać :smile:

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...