Jump to content

Zapowiedz nowego Frame "Barda" Octavii


-Hjuston-
 Share

Recommended Posts

Witam :) 

Na Angielskiej części forum pojawił się temat uchylający nam rąbka tajemnicy na temat nowego Frame Octavii :) 

Dla osób które mają trudności z angielskim tłumacze posta:

Quote

Witajcie Tenno

Zgodnie z tradycją nowy frame Octavia zostanie wydany niedługo wraz ze swoją własną misją! Dla graczy którzy będą chcieli ukonczyć misje "Hymn Octavii" będzie czekała nagroda w postaci blueprintu do tego warframe... Dodatkowo dla osób które kupią Octavie przed ukończeniem questa będzie czekała inna nagroda.

Jeżeli kupicie Octavie przed ukończeniem "Hymnu Octavii" dostaniecie Zamknięty riven mod do broni pobocznej. Pracujemy bardzo cięzko aby dostarczyć wam efektowne i wciągające misje i chcemy żeby wszyscy ich doświadczyli niezależnie czy kupią Octavie czy też sami ją wydropią.

Tłumaczenie amatorskie hehe... Nie krytykujcie ;) 

Co myślicie na temat pobocznej nagrody? Wg. mnie jest to ok ze strony DE ze daje coś dodatkowo w zamian za wydanie platy ale boje sie ze z czasem może to zajść za daleko...

Licze na wasze opinie 

Pozdrawiam ;) 

Link to comment
Share on other sites

Jesli to zwykly boczny riven, to ok, jesli specjalny (dostepny tylko przy kupnie), to coraz bardziej DE zapominaja, ze w zalozeniu WF wszystko mozna bylo wydropic (po za skinami)... Mam tylko nadzieje, ze drop jej nie bedzie taki jak nidusa, na ktorego duzo osob narzekalo.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Jak dla mnie jest to trochę hmm np bundle będzie kosztował pewnie koło 600-700p kupisz go a potem robiąc questa otrzymasz riven warty 30-70p.

Sam frame pewnie 200-280p wiec hmm. Rożnica cen niestety jest a szansa na trafienia rivena który będzie warty więcej niż np kupno samego frame jest mały niestety.

Choć i tak dobrze że DE dają coś dla osób które kupią tego frame za platynę.

Co do samego frama zobaczymy jak to wyjdzie. Ciekawy jestem tych ''buffów'' jak będą działać bo jak będzie to wyglądało w stylu Titani to lipa bo niestety zawiodłem się trochę na niej.

PS. polecam poczytać ponieważ są lekkie zmiany w niektórych bronią

"Jak przegrasz to też wygrasz"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...