Jump to content

TBA; Dla nowych graczy.


Nevzuavyer
 Share

Recommended Posts

HDG3MpM.png
[Rekrutacja: Otwarta]

 

Cześć. Po dłuższej przerwie wróciliśmy do gry i chcielibyśmy w jakiś sposób rozwinąć nasz klan. W Dojo dostępne są praktycznie wszystkie researche. Jeśli chodzi o kwestie stażu to w grze siedzimy dobre kilka lat, kiedy sam Warframe jeszcze niemal raczkował. Służymy więc pomocą i nie mamy nic przeciwko, by do wspólnej rozgrywki dołączyły osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z, nie ukrywajmy, tym pełnym contentu MMO. Ze swojej strony jesteśmy w stanie zapewnić "nienaruszalne" miejsce w klanie - oczywiście bardziej od graczy-widmo zależy nam na osobach gotowych by się udzielać, ale nie wyrzucimy nikogo z byle błahego powodu. Nawet jeśli stwierdzisz, że chcesz nieco odpocząć od gry/ograniczyć aktywność (prosimy tylko żeby nie znikać bez słowa). Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma przecież swoje życie prywatne. Jeśli po drodze stwierdzisz, że z jakiegoś powodu nie czujesz się w klanie komfortowo, możesz odejść bez żadnych konsekwencji. Nie wymagamy też żadnych wpłat na rzecz klanu, a wszelkie kontrybucje są zupełnie dobrowolne.


Kogo szukamy i czego wymagamy:

  • osób dojrzałych i kulturalnych,
  • pomocnych, gotowych napisać o sobie kilka zdań,
  • dbających o pozytywną atmosferę w klanie.


Kogo nie szukamy:

  • grupek osób vel kółeczek wzajemnej adoracji (każdego stawiamy na równi, niezależnie od czasu spędzonego w grze),
  • szukających w klanie niezdrowej rywalizacji lub okazji do dorobienia się.

 

Klan nazwalibyśmy "kameralnym" - na chwilę obecną zastrzegamy sobie prawo do wybrania 4 osób, niekoniecznie zgodnie z zasadą "kto pierwszy ten lepszy".
Zgłoszenia w temacie lub na PW do @Nevzuavyer @Lacoudhit.

ySJy4FQ.png

 

Spoiler

A4CAEA6F79890C6E0CAD1A99312B77E55F3B42D2

 

Edited by Nevzuavyer
Aktualizacja warunków rekrutacji oraz odświeżenie klanu. - połączenie ostatniego postu z głównym
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kristoferes said:

Hej, chętnie dołączyłbym do klany jestem ostatnio bardzo aktywnym graczem mam 17 lat i olej w głowie, więc posiadam wymaganą kulture i szacunek. Czekam na odpowiedź z góry dziękuje.

Pozdrawiam Kris

Jasne, odezwę się do Ciebie w grze w nabliższym czasie!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Greeus said:

Cześć , jestem nowym graczem . Zagrał bym z wami mam 20 lat  i mastery lvl 6 .  Fajnie by było jakby był jakis Mentor bo nie ogarniam jeszcze gry :)

Z mojej strony możesz liczyć na pomoc zawsze kiedy będę w grze. Dodam Cię za chwile do klanu i znajomych.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, FroGres said:

Czesc  ja też jestem chętny do gry z wami. Mam 20 lat i mastery lvl 6, co do gry to też średnio ogarniam co i jak więc mam nadzieje że się czegoś nauczę grając z wami :D.

Czekam na odpowiedz :)

Zaproszenie właśnie leci w grze!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, adrian1996r said:

Siemka, z chęcią bym z wami pograł.

Dodam ze dopiero zacząłem gre i jej nie ogarniam ale myśle że wieczorne rozmowy i granie mi pomoże :)

Cześć! Dodałem Cię do znajomych. Napisz jak będziesz online.

Link to comment
Share on other sites

Cześć  ja też jestem chętny do gry z wami. Mam 20 lat i mastery lvl 6, co do gry to też średnio ogarniam co i jak ale mam nadzieje ze z mała pomocą wszystko ogarnę, gram w wolnym czasie ze znajomymi . 

Czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

On 30.03.2017 at 5:06 PM, soahq said:

Cześć  ja też jestem chętny do gry z wami. Mam 20 lat i mastery lvl 6, co do gry to też średnio ogarniam co i jak ale mam nadzieje ze z mała pomocą wszystko ogarnę, gram w wolnym czasie ze znajomymi . 

Czekam na odpowiedź.

 

1 hour ago, _Johel_ said:

Hej jesli znajdzie sie miejsce to chetnie do was dolacze. Mam 18 lat i mam 4 MR. Kiedys juz gralem ale patrzac ile jest nowosci postanowilem zaczac od nowa. Gram praktycznie codziennie.

Cześć! Dodałem Was już w grze do znajomych.

Link to comment
Share on other sites

On 1.04.2017 at 0:37 PM, P.E.R.U.N said:

Hejka, będzie jeszcze dla mnie miejsce?? :) Mam 20 lat i mr 3, ale cały czas rośnie :)

Dodany jakiś czas temu do klanu.

On 1.04.2017 at 11:45 PM, Natan15 said:

mam nadzieje że to jedno miejsce jest dostępne

imię: Mateusz

wiek: 20

poziom: 14

Hej, zobaczę jak to wyjdzie, dwie osoby jeszcze się nie odezwały. Jeżeli do dzisiaj nie dadzą znaku życia odezwę się do Ciebie. Wybacz za utrudnienia.

Link to comment
Share on other sites

Cześć,

interesujący klan, szukam czegoś co nie wymaga stałej ilości godzin gry (nie gram namiętnie, ot kilka godzin tygodniowo) z dobrą atmosferą i fajnym klimatem - ot by mieć z kim polatać na misje, i kogoś kto wyjaśni podstawy. Zgłaszam się więc tutaj, bo wyczuwam powagę i fajny koleżeński flow.

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Wojtek lat 34 :) a lv MR 2 silver

Jeśli miejsce jeszcze jest to z chęcią się przyłączę. Grywam mnie więcej stabilnie od poniedziałku do piątku. W weekendy mnie nie ma. Ile będę mógł to pomogę :)

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Aimath said:

Cześć

Wojtek lat 34 :) a lv MR 2 silver

Jeśli miejsce jeszcze jest to z chęcią się przyłączę. Grywam mnie więcej stabilnie od poniedziałku do piątku. W weekendy mnie nie ma. Ile będę mógł to pomogę :)

Wyślę Ci zaproszenie w grze jak tylko będę miał możliwość!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...