Jump to content

Raw Steel Academy - Başvuru Bilgileri

ManYeTiKDaNa
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Valla ben ne olduğunu bilmiyorum 4 sene önce klana girdim klanın başkanı oldum çıktım. Çok ani oldu herşey. Ama baya güzel iyi temiz sohbeti güzel hoş güzel iyi klan. Hayatımın 4 senesini orokin cell nereden düşüyor sorusunu cevaplayarak geçirdiğim için pişman değilim. Ya da kubrow yumurtası nereden düşüyor. Ya da plastid nereden kasıyoruz. Ya da exp kasacak var mı bende sadece ash var laflarını. Survival girecez gelecen mi diye sorduğumuz elemanın sadece valkayır praymı olmasına da alıştım. Galiba deliriyorum klanda help me.

On 2/24/2018 at 11:19 PM, -RAW-Pheronia said:

Valla ben ne olduğunu bilmiyorum 4 sene önce klana girdim klanın başkanı oldum çıktım. Çok ani oldu herşey. Ama baya güzel iyi temiz sohbeti güzel hoş güzel iyi klan. Hayatımın 4 senesini orokin cell nereden düşüyor sorusunu cevaplayarak geçirdiğim için pişman değilim. Ya da kubrow yumurtası nereden düşüyor. Ya da plastid nereden kasıyoruz. Ya da exp kasacak var mı bende sadece ash var laflarını. Survival girecez gelecen mi diye sorduğumuz elemanın sadece valkayır praymı olmasına da alıştım. Galiba deliriyorum klanda help me.

Buda gelir buda geçer başkan bir bakmışsın 4 sene sonra başkası başkan olmuş sende benim gibi yazıyorsun :D

iyi oyunlar iyi forumlar çoook uzun bi süre sonra ev arkadaşımın oyunu merak etmesi üzerine oyuna geri döndüm oyun bilgim orta seviye civarı (benim zamanımda kavşak bile yoktu herşey çok değişmiş ) oyun çok değiştiği için ve klan ortamını özlediğim için başvuru yapmak isterim klanınız hala aktif ise. nerden nasıl ulaşabiliriz ?

On 08.03.2018 at 2:44 AM, GentLemanXx said:

iyi oyunlar iyi forumlar çoook uzun bi süre sonra ev arkadaşımın oyunu merak etmesi üzerine oyuna geri döndüm oyun bilgim orta seviye civarı (benim zamanımda kavşak bile yoktu herşey çok değişmiş ) oyun çok değiştiği için ve klan ortamını özlediğim için başvuru yapmak isterim klanınız hala aktif ise. nerden nasıl ulaşabiliriz ?

https://www.rawsteel.net/kurallar buradan bakabilirsin. dilediğin zamn gel Team Speake.

Edited by -RAW-SalCronaz

• 1 month later...

Bilmediğiniz şeylerle ilgili anında yardım alabileceğiniz, tanımadığınız rondom kişiler yerine ts den aynı oyuna girdiğiniz arkadaşlarınız yada kesmekte zorlandığınız boss lar için yardım. burada baştan savma iş yok...

Oyunda uzun vakit geçiren arkadaşları bekleriz.

Klanda bulunduğum kadarıyla ilk olarak yaş farkı gözetmeksizin herkes birbirine çok saygılı. Yeni gelene yıllardır klandaymış gibi iyi şekilde davranıyorlar soğuk davranan insanlara fazla rastlamadım. Tabiki oturmuş bir sisteme adapte olmak zor oluyor fakat alıştığınız zamanda uyuşturucu gibi içine girince çıkamıyorsunuz. Klanda hiyerarşi sistemi etkin şekilde olsa da bu sistem oyuncular tarafından fark edilemiyor o kadar şeffaf bir şekilde işliyor. Katılmayı düşünen varsa düşünmeyin. Katılın. 

• 3 months later...