Jump to content

OCTAVIA Görevi Bug

GentlyBoi
 Share

Recommended Posts

Henüz yapan eden oldu mu bilmiyorum ama klanımdan bazı arkadaşlarım ve ben bu durumu yaşarken bazıları ise yaşamıyor.

Olay şu. Octavia görevinde Hunhow'un elegeçirdiği Cephalon Suadayı kurtardığımız bölüm.  Kırmızı notaları iptal edip sarımsı renkte olan notaları aktifleştirerek Octavia'nın Marşını çalmaya çalışıyorz. 3 Bölümlük bölümü 3 kez bitirip her seferinde aynı noktada oyunun kitlenip oyunu kapatmasıda çabası sanırım. Benden başka böyle bir sorunla karşılaşan var mı ? Benim sistemimle alakalı bir durum değil. Genelde bu tür hataları sistem düşüklüğü gibi olaylarla sonuçlandırıyorlar ama oyunu yüksek ayarlarda 140 fps gibi bir değerde oynuyorum. Sistemmimde yeni.

Evet aynı sorunu bende yaşadım. Görevi tam bitirdim, diyaloglar başlamışken PC kitlendi. Görevi 2.kere bir daha yapmak zorunda kaldım.

Ancak görevi tekrar ettiğimde bu sıkıntıyı yaşamadım. Sistemle alakası olduğunu sanmıyorum.

Edited by Avunya

Yeni yama ile düzeldi. Hala aynı hatayı alan arkadaşlar var ise oyunu ingilizceye çevirip yapabilirler. Biz bu şekilde çözdük sorunu. Çeviri kodlaması yüzünden olduğunu düşünüyordum. Şuan fixlenmiş durumda.