Jump to content

Oznaczenia zakonczonych broni w sklepie.


douzo
 Share

Recommended Posts

Kiedy teraz kupuje nowe "stare" bronie do expienia w sklepie biegam w koło od menu postepów do sklepu lub po stronach zobaczyc czy aby napewno dana bron niema kolejnego ulepszenia. Oznaczenia wyexpionych broni mogły by widniec w sklepie ,a bron ktora ogladamy do kupienia jakis awatar pokazujacy kolejne fazy danej broni aby mozna bylo wiedziec co dalej. Obecnie zbieram kilka broni prime i robie na mase bazowych itemow jaki furi ---> akfuris bo ich nigdy nierobilem ale musze je zrobic i wyexpic, wiec to by bardzo ulatwilo zycie wielu osoba, chodze po sklepie i mam rozkmine czy dana bron robilem a jesli robilem to czy aby niezamianai sie obecnie w cos innego. 

Głownie zależało by mi na oznaczeniu wyexpionych broni czy framów czy to w sklepie czy to w laboratiorach klanu. 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

moze mi sie wydaje, ale w kodeksie klikajac jakas bron, towarzysza itd, to w zakladce u gory ze statystykami, masz karte sklepu, wiec nie musisz wychodzic z kodeksu, zeby kupic schemat (chyba, ze jest w dojo). W prawdzie nie ma napisane, ze furisa mozna uzyc do ak furisa, ale poprostu przed sprzedaniem broni, przejrzyj kodeks, czy nie mozna jej uzyc jako komponentu do nastepnej broni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...