Jump to content
  • 0

Jaki warframe do melee buff?


AgroPol
 Share

Question

Witam, od niedawna myślę o zrobieniu mocnego buildu naramon, chodzi o umiejętności framów które dadzą bufy do melee, myślę o octavi lub mirage-(który frame jest lepszy) nie wiem czy jakiś frame ma mocniejsze bufy do broni niz one, wiem jeszcze ze dobry jest volt lub valkyr z bufami do speeda ataku ale chcę do obrażeń. Proszę o waszą opinię :)

Edited by AgroPol
Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam.

Dobra myśl o mirage i octavi ponieważ obydwa framy mają duży dodatkowy mnożnik do broni mirage może zrobić jakieś x5 octavia też ale octavia tez ma 3 która tez buffuje jej dmg z melle. Volt i Valkyr są dobrymi framami pod melle tez bo dodają bardzo dużą prędkość ataku.Co do frama na broń białą tez dobra jest banshee budując ja pod sonar z 3 (sonar z agumentem)

(Niestety bronie pod niewidkę z mnożnikiem dostały nerf-a :( jak masz czas polecam luknąć)

Sprawiło to iż niestety gas/slash nie są juz  takie OP

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
49 minutes ago, Drakulon said:

gas/slash nie są juz  takie OP

Owszem nie są... ale to wciąż jedno z najlepszych połączeń statusowych w tej grze... zamiast położyć lv 100 heavy gunnera jednym machnięciem Orthosa na Lokim (na niewidce), trzeba machnąć 3-4 razy... to chyba nie jest jakiś wielki "nerf"?

Nadal uważam, że Loki/Prime na niewidce z bronią pod gas/slash to największy melee DD w tej grze... osobiście mój ulubiony styl gry. Nie przepadam za brońmi palnymi, one maja "ograniczenia", broń biała... tak jakby się dostosowuje, skaluje się do poziomu. Nie zabiją czegoś, czego nie widzą a zgina od czegoś czego nie zdołali zabić. Jak myślicie, kto w 90% przypadków ma największy licznik zabitych i największe obrażenia na podsumowaniu misji?

JA! Na Loki Prime z Orthosem Prime zrobionym pod gaz i tnące.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja bym pomyslal jeszcze o trzech wf - rhino, saryn i wukongu.

Rhino ma mniejszego buffa w roar, ale iron skin mimo niewidzialnosci moze sie przydac (wybuchy eximusow, bombardy z duzym obszarem zasiegu). wiec jesli jestes w druzynie zawsze mozesz dostac przez przypadek, bo ktos stal obok.

saryn ma tez ladnego buffa do broni bialej, a augment daje ladne chmury gazowe, bez builda pod gaz.

wukonga niesmiertelnosc moze byc dodatkiem, jak iron skin, ale jego laska jest dobra bronia i do tego ma pasywnie dluzszy czas trwania combo, dzieki czemu bez modow do czasu trwania combo mozesz latwo utrzymac mnoznik na poziomie 3 i wiecej.

najladniejszego buffa do ataku mial limbo z augmentem, ale usuneli tego skilla i dali ta reakcje lancuchowa...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mirage daje dobrego buffa, ale nie wszędzie on działa (trzeba stać w świetle). Octavia daje też dobry buff, ale tak jak mirage jest on w jednym miejscu. Chroma też byłby dobry, ale znów vex armor działa tylko jak oberwie zdrowie...Rhino tutaj wydaje się być dobrym wyborem chociaż jego buff zbyt duży nie jest.

Alternatywnie możesz wypróbować Saryn (Toxic Lash daje +toxic a Spore redukują życie o połowę viralem) bądź też Resonance Banshee (Sonar daje weakpointy), ewentualnie Ember z bronią która ma fire.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Excalibur z Exalted Blade plus nikana (+10 do stylu ;)) albo jakaś inna broń z Relentless Combination, Drifting Contact i Condition Overload. Te dwa pierwsze mody są konieczne. Sprawdziłem na max Lv Bombardach w symulatorze, licznik combo rośnie w mgnieniu oka, przeciwnicy padają jak much a ty śmigasz na niewidce z naramona.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...