Jump to content
  • 0

Pomocy czy ktoś dałby mi porady do Frosta?


Murciak
 Share

Question

Jak już w tytule wspomniałem proszę o pomoc do Frosta wersji non-prime. Gdy mówię pomoc mam na myśli buildy i porady. A jeśli chodzi o buildy to proszę o polskie nazwy modów.Gram w warframe od kilku dni ,a samym Frostem nie gram zbyt długo bo dzisiaj (22 kwietnia 2017) dopiero skończył mi się wytwarzać. Z góry dzięki za pomoc i trzymajcie sie!  =D

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam.

Powiem tak frost jest dobrą postacią build ma znaczenie ale tak naprawdę czasami liczy się skill gracza czy ma co robić zawsze można zrobić go pod wiele buildów:

1 Buff (1 z agumentem rzadko używany kiedyś jedynie na starym draco spoko buffował rj-a)

2 Globe pod hp (globe* z 19-21k hp na 1 stak średnie koszty ale czasami się przydaje bo z ev łatwo szybko da się nastakować 1mln hp na globie)

3 Globe z mniejszym hp ale małymi kosztami (wiadomo spam spam spam;d jak nie ma ev w teamie)

4 CC build na 4 wiadomo czas zasięg (spoko build pod zabawe dobre CC + infinity status taki np jak bleed:d )

5 Dmg build (glównie 4 bo ona robić dmg nie jest jakaś op ale do pewnych lvl spoko)

6 Pod 4 z augmentem jakiś dobry nie jest ale czasami ratuje dupę (a do tego build pod CC i w miarę ładnie się łączą)

*Ciekawostki o globie frosta dużo osób tego nie wie:

-Stakuje się do 1 mln-a hp

-Jest immune na dmg przez 4 sekundy po wykastowaniu

-Skaluje się od siły i armora (arcane guardian tez działa )

-Nulifer jest dla nas zgubą szczególnie dla naszej niewinnej banki wiec polecam zabijać go odrazu po tym jak się go zobaczy

Powiem tak  dałbym ci screeny na poszczególne buildy ale niestety mają nazwy angielskie bo nie gram na polskiej wersji językowej. Co do wersji prime nie prime każdy używa co chce prime zazwyczaj ma więcej energi/hp/shield/armora sam mam wszystkie framy (nie licząc exala prime każdy zbudowany pod coś innego.

Frost jest dobrym framem głównie na obrony pod większą  ilość fal niezbędny (limbo się  sprawdza ale wole starego frosta pod 1mln hP:P na globie)

Co do Aury polecam:

-Korodująca projekcje chyba tak na polski (wiadomo ściąga armor mobką = większy dmg)

-Stańmy razem tez nie jestem pewny nazwy (dodatkowy armor = większe hp na globie)

Mody:

Screenów z build-ami nie dam ponieważ angielskie nazwy modów a po za tym znając ludzi to od razu będą komentować każdy build ze mogą go zrobić lepiej albo po co taki po co tyle form czy ty masz życie :d

Powiem tak na pewno nie wkładaj moda na tarcza (przekierowanie chyba na polski) ponieważ tarcza w tej grze jest jednym wielkim g**nem i prawie nic nie daje po wiekszych lvl leci na hita od mobków tak samo jak hp;d za to polecam ci włożyć  trzeźwe myślenie do tego przepływ (najlepiej wzmocniony od Baro) dużo osób tego nie uznaje za dobre ale według mnie *lepsze od hp/shield-a przynajmniej na większe lvl choć tam nawet to nie pomaga (500lvl +)

*lepsze na większości framach nie wlicza się nekros/inaros/nidus dla niektórych chroma:d

Wiadomo na pewno stalowe włókna frost ma w miare dobrą ilość armora + wiadomo dodatkowe hp na globie

Inne mody zalezą od builda czy pod dmg (mody jak intensyfikacja ślepa furia i inne co dają silę) wiadomo też jak zawsze wydajność zasięg (**czas trwania głównie jak robisz build pod buffa i 4 na CC**)

I powiem tak każdy używa builda jaki chce najlepiej jak ktoś ci podpowie a ty sam zrobisz swój łatwiej wtedy nauczyć się mechaniki postaci przynajmniej ja tak mam.

Mam nadzieje się Ci pomogłem chociaż trochę napisałem się ale mi się nudziło więc.

Miłej gry i miłego dnia:d

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...