Jump to content
  • 0

Optymalizacja gry.


Aeilon
 Share

Question

Witam, czy istnieje jakis program optymalizujący gre ? Moj komputer jest dosyć słaby ale spełnia wymagania gry. Na najniższych ustawieniach i rozdzielczosci 1600x900 mam okolo 30 fps, a chciałbym mieć te stałe 60. 60 fps moge mieć jeżeli ustawie sobie rozdzielczosć 800x600 , ale wtedy gra wygląda jak gówno. 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

4 GB RAM
i3-3225 2/4 3,30 GHz
Nvidia Geforce 9800GT

Nie, nie gram na laptopie. Kiedyś na HD+ na zintegrowanej mialem stałe 60 fps a teraz po 2 letniej przerwie gówno na dedykowanej karcie :/

Link to comment
Share on other sites

  • 0
32 minutes ago, Aeilon said:

Pytałem o optymalizacje a nie ocene sprzetu ;3

Nie wydaje mi się, abyś dał radę to tak zoptymalizować na podanej karcie graficznej, aby dobiła do 60fps.
Swoją drogą oddałem ostatnio kumplowi podobną kartę (Zotac 9800 gtx+) mi już nie była potrzebna a on robił komputer do przeglądania internetu dla swojego taty >.<

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, Aeilon said:

Pytałem o optymalizacje a nie ocene sprzetu ;3

Optymalizacja to pisanie oprogramowania z rozumem aby był stabilny i wydajny, a nie świecidełka i informatyczne czary-mary. Wydaje mi się, że przeceniasz możliwości techników DE tak, jak ludzie przeceniają hakowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Istnieje taki śmieszny program jak NVidia Inspector. Można nim trochę popsuć sterowniki. Gry zaniżają wtedy parametry. FPS'y w górę i... Jakość w dół. Coś za coś. Innej opcji nie widzę, chociaż nawet nie jestem pewien, gdy karta wspierana.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...