Jump to content

The Ayatan Sequence - Dołącz do Nas!


-FF-TylRegor
 Share

Recommended Posts

REKRUTACJA: OTWARTA

ZRrxRB9.png

The Ayatan Sequence

 

Zastanawiałeś się kiedyś, co było przed obecnymi syndykatami? Wcześniej istniało kilkanaście mniejszych syndykatów, które posiadały bardzo osobiste cele. Nie walczyły dla "wyższego dobra", jednak dla swoich korzyści. Jednym z tych syndykatów byliśmy MY. Sekwencja Ayatan. Byliśmy poszukiwaczami skarbów i wiecznej chwały, poświęcając przy tym własne człowieczeństwo. Zostaliśmy wypchnięci z czołówki przez Sekwencje Perrin, tak jak Stara Loka przez Nową Lokę, jednak teraz chcemy powrócić. Nasza kryjówka posiadająca dostęp do najnowszych technologii oraz bardzo potężny sojusz powinny nam to ułatwić. Wysokie miejsca w dwóch ostatnich operacjach są dla nas jak światełko w tunelu. Jesteśmy bardzo blisko powrotu na szczyt. Aby to osiągnąć jednak, potrzebujemy ludzi, którzy dla chwały i skarbów są wstanie odrzucić swoje człowieczeństwo oraz spędzić długie godziny na poszukiwaniach. Jeżeli będziesz cenił nasze korzyści (w tym swoje indywidualne) bardziej niż cały otaczający cię świat, to przyjmiemy cię z otwartymi ramionami!

 

Oferujemy: 

nnMcuMF.png

 

Wymagamy:

-Discorda i obecności na nim podczas gry
-Aktywności
-Dropienia w opór
-Zaangażowania

 

Jeżeli jesteś gotowy poświęcić swoje człowieczeństwo i być częścią czegoś większego - dołącz do nas!
Kontakt w grze: -TAS-Ermi, -TAS-seq
Kontakt na Discrodzie: https://discord.gg/M5zAtWg

 

Nasze osiągnięcia:
 

Spoiler

Piąte miejsce w operacji Pacifism Defect
iNcVA5H.png

Czwarte miejsce w operacji Ambulans Reborn
Id2Isk8.png

 

Edited by -TAS-Ermi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przemierzając zarośniete obszary Ziemi, niebezpieczne równiny Wenus i gorące połacie Merkurego, odkrywłam dziwne figurki, których ślad zaprowadził mnie do The Ayatan Sequence. Wśród miejscowych chodzą pogłoski o zapomnianch syndykatach, które odrodziły się na nowo, siejąc zamęt i spustoszenie wśród sił Corpusu i Grineer. Podobno potrafią okupowywać jedną misję przez niezliczoną ilość godzin, a ich szybkość podczas misji próby jest podziwiana nawet przez Jordasa!
Chwała i skarby to rzeczy, których łaknę od mojego przebudzenia, które nastapiło bardzo niedawno, ale jestem zaangażowana, żeby nadrobić wszystkie zaległości i móc, być jednym z legendarnych członków The Ayatan Sequence! Chętnie do was dołączę.
Możecie liczyć na moje zdolności adaptacyjne, spadki FPSów, umiejętności wyszukiwania potrzebnych informacji, które praktykowałam podczas wielu eventów u boku operatora o mistycznym głosie, zanim sama się przebudziłam.
Z zaniepokojeniem czekam na odpowiedź!

Edited by NarcissaSurprise
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...