Jump to content
Dante Unbound: Share Bug Reports and Feedback Here! ×

🆙[LT] 50 Shades of Grind🆙 - Lietuvių Clan'as - Mastery rank'as nesvarbus - 100% research, Discord, draugiška bendruomenė rengianti event'us!


M-Parnis
 Share

Recommended Posts

text.png

Lietuviškas clan'as ieškantis naujų, aktyvių ir pasiryžusių kovai nariu!

Esame gan naujas clan'as, tačiau spėjome daug ką pakeisti ir padaryti mūsų klaną stabilesnį.

Pakeitėme logo, pavadinimą, rank'us bei daugelį kitų dalykų.

Todėl norėtume tuo paženklinti naują pradžią su daug naujų veidų, siekiančių bendradarbiauti ir praleisti puikiai laiką!!!

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

Turime visus išradimus įskaitant Hema ir Ignis Wraith:cool:

Screenshot_11.pngScreenshot_12.png

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

Clan dojo yra keletos iš mūsų dizainerių darbas.

Kiekvienas iš jų paliko po akcentą, kuris padarė jaukią bei malonią atmosferą.

Screenshot_10_2.png

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

:community:Mokinam naujokus bei padedam įvairiais klausimais ar sunkumais:community:

333333.png

:community:Rengiam clan'o event'us:community:

444444.png

:community:Bendraujam, bendradarbiaujam ir dalinamės žiniomis!:community:

22222.png?width=600&height=475

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

Užsiimame rimtomis veiklomis - raid'ais, ilgomis survival bei defence misijomis.

Screenshot_13.png

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

Svarbiausia naudojame discord!!

Screenshot_14.png

Screenshot_21.png

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

:thumbup:Turime įvairius clan'o rankus, kurie padeda patikrinti žaidėjo sugebėjimus bei skatina tobulėti:thumbup:

 Oracle -  turės žaidėjai rengiantys event'us, raid runus, organizuojantys farming grupes, padedantys naujokam, juos mokinantys. Turi Officer privilegijas. Gali Išmesti iš Clan.
 Honor Guard - prižiūri clan narių elgesį, toleranciją kitiems. Padeda man prižiūrėti clan roles, gali ban/kick žaidėjus iš clan chat. Bei koreguoti jų rank'us. Turi visas Expert privilegijas.
 Creator - dojo dizaineriai, statytojai. Žmonės padedantys man su clan kūrimo idejomis. Užsiimantys fashion frame, rimtesniais captura kadrais, photoshop.
 Expert - aktyviausi ir geriausi clan nariai. Gali pakviesti naujus žmones į clan. Padedantys raid runuose, savarankiški.
 Vanguard - turintys kur tobulėti, vidutinių pasiekimų clan nariai. Galintys užimti poziciją raid'uose.
 Warrior - pasiruošę kovai clan nariai, turintys bent pagrindinius warframe, kurie tiks visoms misijoms.
 Apprentice - neutralus clan nariai arba naujokai.

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

Pagrindinis reikalavimas norintiems įstoti yra naudoti DISCORD, amžius ir MR nesvarbu.

discord_logo1600.png

⚜️~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~⚜️

Nori prisijungti? PM

IGN: M-Parnis, Mr.Sartis, AndGop, Sarcastrophic.

Discord: maparnis4#9303, MrSartis#0779,  AndZero#9333, Sarcastrophic#6399.

Edited by M-Parnis
Link to comment
Share on other sites

Prisijungiau prie sio klano vos pradejes zaisti Warframe. ( Tai buvo kovo menesi )
Sio klano deka , teko susipazinti tikrai nemazai su zaidimu.

O Siaip pats klanas tikrai yra draugiskas , linksmas , bendraujantis bei padedantis :) O ir reikalavimai vaikisksi , tikrai kiekvienas gali prisijungti , rekomenduoju ^^
ENKOR APPROVES (y)

Edited by ENKORYTO
Link to comment
Share on other sites

Super klanas! Draugiški žmonės, prisijungiantys smagiai pafarminti ar šiaip pereiti misijas. Pamoko, pataria, jeigu reikia ir sudrausmina. :laugh:

Nors ir esu gan aukšto mr., Klaniečiai parodė, jog dar turiu daug ko išmokti. :thumbup:

Tikras pavyzdys, parodantis koks turi būti Warframe Community. :community:

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visi "Warframe" žaidžiantys lietuviai! Ši žinutė yra mano asmeninis atsiliepimas apie "50 Shades of Grind" ir tikiuosi, jog tai jums padės susidaryti tvirtesnę ir be abejonės pozityvę nuomonę apie šį klaną.

 Tie, kurie nori greito ir tvirto mano atsakymo į klausimą: " Ar man patinka būti šio ratelio dalimi ?", galiu atsakyti paprastu : "Taip !", nes visi čia esantys yra draugiški ir nagingi. Taigi, siūlau nieko nelaukti ir prisijungi prie mūsų! 

 O štai ir šiek tiek ilgesnis variantas tiems, kurie netingi truputuką paskaityti, turi tam laiko ar tiesiog dėl kažkokios priežasties galvoja, kad tai bus labai informatyvu ar dar kažką :laugh: . Aš tiesiog noriu pasidalinti savo patirtimi iš žaidėjo perspektyvos, kuris (greičiausiai kaip ir jūs) buvo tik ką pradėjęs žaisti "Warframe" ir nenutuokė apie šio klano egzistavimą, bei labai trumpai papasakosiu kaip ir kodėl aš prie jo prisišliejau. Tuo metu aš jau buvau porą savaičių žaidime, tačiau vis dar neturėjau nei žalio, ale nei jokios kitos spalvos supratimo apie tai, kaip šitas žaidimas veikia, nei kaip nebūti noob'u, ir nei prie kokio klano man prisijungti. Tai man buvo visiškai nauja ir nežinoma aplinka. Taigi ieškoti klano, kuris man patiktų neskubėjau. Tuomet žaidimo chat'e pastebėjau skelbimą, jog lietuviškas klanas ieško naujų narių. O tai buvo pats pirmas lietuviškas "Warframe" klanas, kurį aš turėjau laimės sutikti. Taigi, nieko nelaukęs ir visiškai aklas (be jokios informacijos apie šį klaną) išsiunčiau prašymą, kuriame prašiau. kad mane priimtų (nes man yra daug maloniau sėdėti lietuvių, o ne užsieniečių klane) ir vyliausi, kad tai nebūtų kokių trolių ar kažkokių pačanų susibūrimo vietelė. Dėkui Dievui taip nebuvo :laugh: Aš gan greitai susidariau malonų įspūdį. Tai buvo draugiškas, drausmingas, pamokantis ir visada padedantis klanas, kuris, žinoma, toks išliko ir iki šiol :satisfied: . Taigi, jei jūs prieš skaitant šią mano trumpą pasakėlę turėjote kokių abejonių apie šį klaną, (kaip kadaise aš pats jų turėjau prieš tapant šio klano dalimi) tikiuosi, kad jų nebeliko.

:community:

"50 Shades of Grind" laukia jūsų visų! 

:community:

Link to comment
Share on other sites

Šiš klanas (50 Shades of Grind) yra nuostabus!

Iš savo patirties būnat šiame klane galiu pasakyti, kad  klano nariai yra draugiški, malonus, kada reikia padeda, pataria ir pokalbių atmosfera visada būna linksma :satisfied:.

 

Link to comment
Share on other sites

Super klanas

Šitam žaidime vadinamam ,,Warframe" reikia tokio klano kurio nariai palaiko, padeda ir nusprendžia patobulinti žaidimą pvz. žaisti slėpynes klane nu ir plius bus galima kalbėti apie skirtingus dalykus kurie net nėra niekuo susije su ,,Warframe".

Link to comment
Share on other sites

Šiam klane esu. jau gan nemaža laiką, nors ir sėdžiu žemiausioje rank eilutėje, jaučiuos jaukiai, tarp klaniškiu, niekas nežemina ir neprikaišioja, kad tinginys jau kaip 2 menesiai nekyli ranke :D, man patinka šis klanas ne kiek atmosfera perteikta kiekviename clan susiburime dojo patalpuose, bet ir pati publika :X.

Link to comment
Share on other sites

Šiame clan'e esu gan ilgą laiką, ir esu su labai puikia nuomone apie šitą clan'a, nes šitam clan'e įvyko daug pasikeitimu, iki šiol visada būna aktyvus clan'o žaidėjai, dalyvauja clan'o veikloje, atidžiai prižiūri clan'a. Kai aplankysit "50 Shades of Grind" clan'a, jūs nepasigailėsit ir praleisit savo likusi laiką žaidime labai smagiai, jaukiai su gera kompaniją. Neatsuksim nugaros jums, ir jūsų draugams.Tai užeikit ir nesigailėkit, nes kartu tegalėsim įveikti visas kliūtis kaip vienas stiprus kumštis:fist:,

Timukata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...