Jump to content
  • 0

Gra resetuje komputer


Ain.Black
 Share

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przede wszystkim sprawdź czy masz aktualne sterowniki do karty graficznej.

Zrób w launcherze weryfikacje plików i optymalizacje.

Wpisz w szukajce systemowej dxdiag i sprawdź czy wszystko tam jest w porządku (sprawdź czy nie trzeba czegoś aktualizować, np. DirectX, innych sterowników, itd)

W samej grze w opcjach odnajdź takie coś " PhysX Effects" i wyłącz to, uruchom grę ponownie i sprawdź czy to może przypadkiem nie rozwiązał problemów.

Zrób sobie test :) Tak jak jest to opisane w tym temacie:

W razie dalszych problemów, napisz do supportu https://digitalextremes.zendesk.com/hc/pl/requests/new albo bezpośrednio do @[DE]Tomasz

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 28.06.2017 at 9:03 AM, kurczaki said:

Witam

Mam problem z Warframe.. Od jakiegoś czasu po dłuższym / krótszym graniu gra mi resetuje komputer.. O co chodzi?

Warframe głównie pobiera zasoby z procesora czy karty graficznej? 

Możesz też przedmuchać radiatory na grafice i procesorze. Resetowanie się komputera podczas gry może świadczyć o przegrzewaniu się sprzętu.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Też się dołączę do pytania, bo mam to samo, jednakże teraz mam częste crashe niż reset kompa, przeważnie przy loadingu lub już po zalogowaniu :/ aktualizacja sterowników, odpalenie w ustawieniach nakierowania na wydajność niż jakość grafy nic nie pomogło, tak samo odznaczenie opcji w launcherze pod rendering i inne bzdety.. reinstalacja nic nie dała, jakieś pomysły co zrobić? 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Próbowaliście wyłączać PhysX Effects w opcjach gry?

Miałem problem ze stabilnością gry z tą opcja włączoną w czasie trwania eventu, gdzie ratowało się "uchodźców", nie mylcie tego z obecną dezercją, to ta sama misja ale wcześniej był event ją wprowadzający, teraz jest to część misji dostępnych w grze.

Gra podczas grania na ustawieniach wyższych niż minimalne potrafiła się zamrozić, dostawałem informacje o braku pamięci RAM itd... okazało się, później, że problemem były sterowniki nVidii, które nie za bardzo polubiły Warframe i trzeb było je ugłaskać kolejnymi aktualizacjami. Po jakimś czasie sytuacja się ustabilizowała i mogłem znów wrócić do ustawień maksymalnych wraz z włączoną opcją PhysX Effects.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...