Jump to content

Problem z kontem, utracony progress


BIackburn
 Share

Recommended Posts

Witam, około roku temu ostatni raz grałem w WF. Miałem na koncie przegranych około 30h według Steama. Wczoraj logując się ponownie do gry, okazuje się że konto jest gołe i na nowo muszę przechodzić jakiś tutorial i nic na nim nie ma. Pamiętam, że przechodziłem podobne tutoriale i misje. Zaliczyłem pierwszą misję Vor's Prize, jednak jak konto było gołe, tak dalej jest. Dodam, że na koncie znajduje się 50 platyn, więc na 100% musiałem grać, bo był wtedy jakiś event, który dawał za darmo 50 platyn. 

Edited by BIackburn
Link to comment
Share on other sites

Te 50 platyny to początkowa platyna, dostaje się ją zawsze na początek. Nigdy nie było żadnego eventu, podczas którego DE rozdawałoby darmową platyne wszystkim graczom. Od czasu twojego ostatniego logowania w grze zaszło sporo zmian i żeby odzyskać wszystkie segmenty trzeba przejść cały quest "Nagroda Vora" (to że dopiero co pojawiłeś się na statku nie oznacza, że ten quest przeszedłeś). Jeśli pamiętasz co posiadałeś to sprawdź czy możesz się w to wyposażyć w arsenale. Sprawdź również czy masz te rzeczy w swoim ekwipunku oraz w profilu.

PS. Lepiej uważaj z tym słownictwem.

Edited by Dragonka05
Link to comment
Share on other sites

Popieram to co powiedziała Dragonka. Najpierw sprawdź czy faktycznie nie musisz dokończyć questu Nagroda Vora i uruchomić wszystkich segmentów statku.

Po drugie Panowie - proszę się stosować do regulaminu. Usunąłem poprzednie posty.

Link to comment
Share on other sites

W regulaminie gry jest coś na temat tego ze konto po roku nieobecności może zostać usunięte lub zdezaktywowane. Nie słyszałem by DE robiło coś takiego, ale na twoim miejscu skontaktował bym się z supportem. Mają oni o wiele lepszy wgląd w twoje konto niż my, i mogą precyzyjnie określić co się stało w tej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...