Jump to content
  • 0

Aksomati + riven mod


Ain.Black
 Share

Question

Hey, tak sobie pomyślałem, że chcę grać z aksomati i dodać do nich riven mod. Tylko tutaj nie wiem za bardzo jak ustawić build...

Mod mi daje szanse na trafienie krytyczne + pojemność magazynku. Tak zostawić czy bawić się w kuva? 

Myślałem nad buildem FULL CRIT, ale to ma sens bez statusów? Będzie zadawało odpowiednie dmg, czy będzie useless..? 

 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Mój wygląda tak jak poniżej i powiedzmy że jako tako daje radę. Jak się trafi drużyna z Korodującą projekcją (lub innymi adekwatnymi do sytuacji aurami) to można tym nawet wygodnie grać na wyższych poziomach.

mk4TGx7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1

Myślę, możesz spróbować zrobić podobnie do mojego, z taką szansą na kryt powinno dobrze działać. Jeśli odpuścisz mutator amunicji i ładunek zapalający prime, to możesz w te miejsca wstawić 2 mody elementarne, np. status + dmg (jeśli je zdobędziesz) albo kombinację zwykłych elementarnych odpowiednią do frakcji (grineer - corrosive/radiation, corpus - gas/magnetic, plaga - slash/heat ; na przykład oczywiście).

Oczywiście zbuduj broń tak, aby była wygodna w użyciu dla Ciebie. Podzieliłem się tylko tym, jak ja bym dla siebie robił (i jak robię zwykle).

EDIT:

Sprawdziłem na stronie jak by wyglądał ten build z Twoim rivenem. Przy takim buildzie jest naprawdę przyzwoicie :)

http://warframe-builder.com/Secondary_Weapons/Builder/Aksomati/t_30_33022222_193-2-5-195-1-5-204-4-10-206-3-5-209-0-5-543-5-10-605-6-10-806-7-0_209-6-195-6-193-11-206-6-204-7-543-6-605-7-806-9/en/3-0-68/0

iwLOsPk.png

Edited by tocorro
edit
Link to comment
Share on other sites

  • 1
11 hours ago, kurczaki said:

.Mod mi daje szanse na trafienie krytyczne + pojemność magazynku. Tak zostawić czy bawić się w kuva? 

Moim zdaniem masz dobry Riven. Ponad 200% szansy na krytyki to dla Aksomati bardzo dużo. Ja bym go zostawił tak jak jest, bo po zabawie z kuva może się okazać, że zostaniesz z czymś zupełnie nieprzydatnym

Link to comment
Share on other sites

  • 1

 

Witam.

18 hours ago, kurczaki said:

A takie coś jak np Magnum Force? +66% do obrażeń -33% Accuracy 

Ten mod jest nieopłacalny ponieważ tu akurat sama 90% elementarna da ci więcej burst dmg-u.

18 hours ago, kurczaki said:

Creeping Bulllseye +48% Crit Chance -36% Fire Rate

Za małe % lepiej używać Hydraulic Crosshairs choć nawet z nim masz 84.40% według http://warframe-builder.com/

18 hours ago, kurczaki said:

Tak sobie planowałem niby ten riven mod i do niego Ice Storm +40% Magazine Capicity +40% Cold. 

Co do Ice storm nie warto za mało da może da ci więcej magazynku. Według Mnie nie warto pakować w magazynek lecz włożyć 90% elementarna albo primed elemental od ognia co daje ci 165%.

10 hours ago, Dr_Someone said:

Moim zdaniem masz dobry Riven.

Według mnie średni może daje CC ale nie daje ci więcej niż 100% CC na broni chyba ze oprócz Primed-a włoży się Hydraulic Crosshairs to osiągniesz  125.20%.

10 hours ago, Dr_Someone said:

Ja bym go zostawił tak jak jest, bo po zabawie z kuva może się okazać, że zostaniesz z czymś zupełnie nieprzydatnym

Wcale nie ponieważ może zostać na tym co teraz ma.

@kurczaki Co do rivena ja na Twoim miejscu bym zmieniał choć mój nie jest rewelacyjny jaki mam ponieważ wygląda on tak:

DJSq4Th.jpg

Jak chcesz Godly riven do Aksomati najlepiej jak ma:

-CD/CC/DMG

-CD/CC/Multi

-CD/CC

Inne kombinacje też mogą być ale najlepiej jak ma + DMG/CD/CC/Multi/Elemental na - SC/SD/Zoom

CC jest dobry jak ma duże % w Rivenie i wtedy można osiągnąć 100%+ pod (pomarańczowe kryty) ponieważ twój mnożnik kryta jest wtedy podwajany jak wejdzie ci Pomarańczowy Kryt.

Build na Aksomati tak:

xe01o45.jpg

Głównie gram pod Gas choć zawsze elementy można zmienić na Corrosive albo inne.

PS. Jak są jakieś błędy przepraszam oraz Życzę miłej gry/dnia.

 

Edited by Drakulon
Link to comment
Share on other sites

  • 0

A takie coś jak np Magnum Force? +66% do obrażeń -33% Accuracy 

Albo Creeping Bulllseye +48% Crit Chance -36% Fire Rate

Właśnie nie wiem czy zostawiać ten mod co mam czy przerabiać go na inne staty..

Tak sobie planowałem niby ten riven mod i do niego Ice Storm +40% Magazine Capicity +40% Cold. 

To razem dało by mi jakieś 160 ammo w magazynku (o ile ma sens) i obrażenia od zimna. 

 

Takie ustawienie ma jakąś przyszłość w ogóle? Czy potrzebne też widoczne staty? 

Q56uA2R.png

Edited by kurczaki
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Oki oki to dam screeny z modów

Tutaj są czyste statystyki broni bez żadnego modu

jjvZVQa.png

kpUzBLs.png

awttJAZ.png

6j221Bw.png

GJWxT2s.png

 

Jak się to prezentuje? Wstawienie takich modów ma sens? + te primed i "uderzenie szerszenia" 

Będzie miało to DMG czy taka kombinacja to jest lipa? 

Edited by kurczaki
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...