Jump to content
  • 0

Problem z aktualizacja oraz brak 6, 7 oraz .exe do pobrania na stronie


TaYFuNeR
 Share

Question

Ostatnio skusił mnie warframe, więc go ściągnąłem
Oczywiście miałem błąd
Po 5 reinstallach, zmianach w plikach itp udało mi się pobrać aktualizację
Dzisiaj niestety znowu zaistniał ten błąd, więc przeinstalowałem, zrobiłem co ostatnio i niestety nie zadziałało. 
Po tym chciałem zrobić jedyną rzecz, której nie zdążyłem zrobić wcześniej, czyli pobranie gry w częściach.
Niestety po działają tylko części od 0 do 5, następne już nie.
Czy to tylko mój problem czy inni też tak mają, jak na to zaradzić, jest to już troszkę męczące.

Edited by TaYFuNeR
Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zdecydowanie masz syf w swoim systemie, pytanie tylko czy to jakiś wirus czy jakiś program blokuje/firewall, może też wina leży po stronie operatora/dostawcy internetu/modemie/routerze.

Na pewno nie jest to problem po stronie plików gry, bo nikt po za tobą się na takie rzeczy nie uskarża.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, THeMooN85 said:

Zdecydowanie masz syf w swoim systemie, pytanie tylko czy to jakiś wirus czy jakiś program blokuje/firewall, może też wina leży po stronie operatora/dostawcy internetu/modemie/routerze.

Na pewno nie jest to problem po stronie plików gry, bo nikt po za tobą się na takie rzeczy nie uskarża.

Samo ściąganie ogarnąłem, co prawda na dwóch przęglądarkach
Zainstalowałem od nowa i nadal ten sam problem, robiłem wszystkie możliwe rzeczy związane z naprawą gry, nic nie daje rady...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, THeMooN85 said:

Zdecydowanie masz syf w swoim systemie, pytanie tylko czy to jakiś wirus czy jakiś program blokuje/firewall, może też wina leży po stronie operatora/dostawcy internetu/modemie/routerze.

Na pewno nie jest to problem po stronie plików gry, bo nikt po za tobą się na takie rzeczy nie uskarża.

Oczywiście komputer przeskanowałem, wyłączyłem nawet porty na skype
Pierwszym razem jakoś zadziałało, dlaczego teraz nagle nie chce

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jaki dokładnie błąd? Aktualizacja nie powiodła się, gra czy sam OS się "wywalił"?

Masz jakieś antywirusy lub zapory ogniowe działające w tle. Wyłącz je, tak samo jak inne programy typu komunikatory/torrenty/programy do chitowania np cheat engine i inne zbędne rzeczy.

Wspominałeś coś o skypie. Wyłącz go i wtedy spróbuj. Nie pamiętam ale wydaje mi się, że ktoś miał kiedyś właśnie jakiś problem z WF w trakcie gdy skype działał.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, peger said:

Jaki dokładnie błąd? Aktualizacja nie powiodła się, gra czy sam OS się "wywalił"?

Masz jakieś antywirusy lub zapory ogniowe działające w tle. Wyłącz je, tak samo jak inne programy typu komunikatory/torrenty/programy do chitowania np cheat engine i inne zbędne rzeczy.

Wspominałeś coś o skypie. Wyłącz go i wtedy spróbuj. Nie pamiętam ale wydaje mi się, że ktoś miał kiedyś właśnie jakiś problem z WF w trakcie gdy skype działał.

Aktualizacja nie powiodła się

Spróbuję teraz z wyłączeniem wszystkiego, kompletnie wszystkiego, miałem cc cleanera między innymi dlatego, że odinstalowywałem i instalowałem warframe kilka razy dziennie, zawsze po tym czyściłem kompa z plików itp

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Po próbie kolejnego reinstalla (usunięte wszystko, wszystkie dane itp, instalowane z części warframe ze strony) z wyłączonym wszystkim problem nadal wyskakuje....

Spróbuję jeszcze ze steamowskim, może coś pomoże, albo na nim coś zadziała

Edited by TaYFuNeR
Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 hours ago, THeMooN85 said:

Mam dla ciebie jedyne słuszne rozwiązanie... przeinstaluj system na czysto, bo najpewniej masz tam taki syf, że głowa mała.

System reinstalowałem niedawno, ponieważ mi się całkowicie wysypał, więc wątpię, że to to

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A system oryginalny? Czy jakiś "pożyczony" z internetów? Jakaś przeróbka? Skąd go masz? Z torrentów?

Nie oceniam cię, w naszym kraju 90% ludzi ma "pirata" i nie jest to nic nadzwyczajnego. Po prostu dobrze jest mieć wersję systemu, który można aktywować legalnym kluczem, czy tam aktywatorem ze znanego źródła... lecz obraz systemu powinieneś mieć od źródła czyli z oryginału. Taki system będzie się aktualizował a to oznacza poprawki, nie tylko zabezpieczenia, ale poprawki błędów, które mogły występować we wcześniejszej kompilacji.

I tak jak powyżej, zainstaluj system na czysto, zainstaluj sterowniki, ściągnij WF i zainstaluj, bez pakowania w swój system tony bezsensownego oprogramowania (tu mam na myśli wszelkiego rodzaju cleanery, skanery, antywirusy nieznanego pochodzenia, przyśpieszacze systemu, blockery czy oprogramowanie do ściągania piratów, np. Ares - osobiście jak to widzę to jestem na 99% pewny, że komputer jest zainfekowany toną wirusów).

Na co dzień pracuje w serwisie komputerowym, więc wierz mi... wiem co mówię.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 hours ago, THeMooN85 said:

A system oryginalny? Czy jakiś "pożyczony" z internetów? Jakaś przeróbka? Skąd go masz? Z torrentów?

Nie oceniam cię, w naszym kraju 90% ludzi ma "pirata" i nie jest to nic nadzwyczajnego. Po prostu dobrze jest mieć wersję systemu, który można aktywować legalnym kluczem, czy tam aktywatorem ze znanego źródła... lecz obraz systemu powinieneś mieć od źródła czyli z oryginału. Taki system będzie się aktualizował a to oznacza poprawki, nie tylko zabezpieczenia, ale poprawki błędów, które mogły występować we wcześniejszej kompilacji.

I tak jak powyżej, zainstaluj system na czysto, zainstaluj sterowniki, ściągnij WF i zainstaluj, bez pakowania w swój system tony bezsensownego oprogramowania (tu mam na myśli wszelkiego rodzaju cleanery, skanery, antywirusy nieznanego pochodzenia, przyśpieszacze systemu, blockery czy oprogramowanie do ściągania piratów, np. Ares - osobiście jak to widzę to jestem na 99% pewny, że komputer jest zainfekowany toną wirusów).

Na co dzień pracuje w serwisie komputerowym, więc wierz mi... wiem co mówię.

Napisałem do supportu, zobaczę co oni mi zalecą, ew przeinstaluje system

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...