Jump to content
  • 0

Jak zmienić klasę postaci?


PandoraCan11
 Share

Question

Czołem!

Mam takie pytanie, czy da się zmienić klasę postaci, którą wybierało się na początku? Wybrałem Maga, ale nie podoba mi się ta postać (może nie umiem go odpowiednio wykorzystać), a chciałbym spróbować z innymi spośród trzech początkowych.

Jeśli już poruszono ten wątek, to sorry, ale nie mogłem znaleźć, za pomoc dziękuje serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 2

zmienic sie nie da startera, jesli mag ci sie nie spodoba mozesz zdobyc kolejnego warframe'a (lub kupic, czego nie polecam) - najszybciej zdobedziesz rhino na wenus i frosta na marsie (oba dropia czesci z bossow danej planety). Wtedy bedziesz mogl wybierac ktorym z posiadanych warframe'ow chcesz walczyc. w grze mozesz zdobyc ponad 30 postaci (w tym reszte starterow) i swobodnie zmieniac je przed misjami (o ile jakiegos nie sprzedasz i bedziesz miec dosyc slotow na nie). mam nadzieje, ze wszystko ci wytlumaczylem.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

  • 1

JohnyBravos Ci ładnie wytłumaczył.

Kupujesz w market za kredyty Blueprint danego WF po czym musisz ubijać konkretnego bossa aż zdobędziesz trzy części Systemy, Chassis i Neuroptics po czym wszystko budujesz w warsztacie (PL?).

Po szczegółowe informacje co gdzie można zdobyć zapraszam Tu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...