Jump to content

Karakter(arsenal) modülü çevrimdışı

Recommended Posts

Merhabalar herkese oyuna yeni başladım. Tutorial görevi olan vors prize ı öldürdüm. Venüs haritasına geçmem için warframe ya da silahıma  mod takmam gerektiğini söylüyor. Ama hala karakter modülüm açık değil. Galiba bugta kaldı. Segment gerekli diyor. Yaptığım bölümlerde karşıma çıktı. O modüle bir şey yerleştirdim. Ama yeni görevi vermedi ve bu yüzden oyundan çıktım yeniden girdiğimde sorun hallolmuş gibi görünüyordu. Gelgelim ki daha büyük bir sorun çıktı. İnşallah bir bug değil de benim beceriksizliğimdir. Bu karakter modülümü nasıl açabilirim. Ps4 oyuncusuyum. Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba!

Bu tür konuları lütfen Türkçe Destek Hattı'na bildiriniz. 4-20 Ağustos tarihleri arasında Türkçe Destek hattı kapalı olacağı için yazdığınız Türkçe ticketlar 21 Ağustos itibari ile yanıtlanacaktır. İngilizce biliyor iseniz İngilizce, İngilizce bilmiyor iseniz Google Translate kullanarak ticketınızı atabilirsiniz. İngilizce ticketlar diğer ticketlarla birlikte sıraya gireceği için yanıt sürenizin uzayacağını da unutmayınız.

İyi oyunlar dilerim!