Jump to content
  • 0

Zacinająca się gra przy leśnych mapach.


AZiX24
 Share

Question

Od ostatniego zainstalowania gry zaczęła mi się ona zacinać przy każdych lesistych mapach. To nie jest zwykłe zacinanie, tylko tak jakby podwajanie lub potrajanie jednego obrazu. Dość trudno to wytłumaczyć, to wygląda jak 2-3 klatki nałożone na siebie. Przedtem takich problemów nie miałem, dopiero po re-instalu to się pojawiło. Gram na najniższych, mam najnowsze sterowniki do karty, w ustawieniach nvdii mam ustawione wszystko na kartę graficzną, nie zintegrowaną. Karta to: GeForce 820 M.

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
3 hours ago, Transformau5 said:

Możesz napisać do supportu, choć problemy na Ziemi są dość powszechne na słabszych maszynach po jej aktualizacji.

W tym problem że ja mam w miarę dobrą maszynę

Link to comment
Share on other sites

  • 0
4 hours ago, AZiX24 said:

W tym problem że ja mam w miarę dobrą maszynę

Wybacz że cie rozczaruje, ale jeśli masz GeForce 820M to znaczy że masz słabą maszynę, Masz laptopa z jedną ze słabszych kart graficznych. 820 była jeśli mnie pamięć nie myli była najsłabszą kartą z tej serii montowaną w laptopach. Więc na cuda nie licz.

Tu masz porównanie z GeForce 9800GT czyli kartą która debiutowała bodajże w 2008roku. Jest ono dosyć ogólnikowe jednak pokazuje jak wygląda kwestia osiągów tej karty. http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GT-9800-vs-GeForce-820M

Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 minutes ago, .Decado. said:

Wybacz że cie rozczaruje, ale jeśli masz GeForce 820M to znaczy że masz słabą maszynę, Masz laptopa z jedną ze słabszych kart graficznych. 820 była jeśli mnie pamięć nie myli była najsłabszą kartą z tej serii montowaną w laptopach. Więc na cuda nie licz.

Tu masz porównanie z GeForce 9800GT czyli kartą która debiutowała bodajże w 2008roku. Jest ono dosyć ogólnikowe jednak pokazuje jak wygląda kwestia osiągów tej karty. http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GT-9800-vs-GeForce-820M

Nie za duże rozczarowanie :/ I tak nigdy się nie znałem kartach graficznych...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
22 hours ago, AZiX24 said:

Nie za duże rozczarowanie :/ I tak nigdy się nie znałem kartach graficznych...

 

Możesz zmienić ustawienia zasilania w lapku. Najlepiej żebyś miał ustawioną wysoką wydajność w momencie gdy laptop jest podłączony do zasilania. Najczęściej jest ustawiony na trybie oszczędnym lub zrównoważonym. Możesz też w ustawieniach karty graficznej i w profilach zmienić na najlepszą wydajność.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...