Jump to content

InGame Market

-ERG-ThunderBurner
 Share

Recommended Posts

Böyle oyuncusu çok olan bir oyunun neden oyun içi marketi olmaz? warframe.market isimli site var fakat çok faydalı bulmuyorum. Marketteki fiyatlar ile trade kanalındaki fiyatlar birbirinden çok farklı. Bu siteden haberi olmayanlar oyun içindeki kurnaz ve tecrübeli oyuncular tarafından maalesef kazıklanıyorlar. Bunu yakinen biliyorum. 

Trade kanalında item satmaya çalışarak şahsen vakit kaybetmek istemiyorum. Ayrıca alıcı ile de birebir konuşmak veya kendisinden küfür yemekte istemiyorum!

Alıcıyı bul, yok inv yolla, Dojoya git, trade yap. Bu nedir yaa?

Edited by -ERG-ThunderBurner

Katılıyorum oyundaki ticaret sistemi son derece yetersiz.

warframe.market oyun içine entegre edilmeli. Eskimiş çağdışı MMORPG oyunlarda bile bu sistem mevcut.

Çözüm bence basit; Maroonun pazarına veya Orbiterimize bir NPC / Cihaz eklenebilir. Bu NPC'den tıpkı warframe.market sitesindeki gibi item arıyabiliriz ve fiyatlarını görebiliriz. 

Satış yaparken de itemi bu NPC'ye koyarız, vergi olarak belirli bir miktar kredi veririz ve item 3 gün boyunca bu NPC'de satışta kalır. Satılmazsa item envanterimize mail olarak geri döner. Satılırsa platinum miktarı da gene mail yoluyla yollanır.