Jump to content

Kwestia karmy związana z zadaniem Wewnętrzna Wojna


ililander
 Share

Recommended Posts

Witam.

Prawdopodobnie może mieć to wpływ na kolejne questy typu Drugi Sen/Wewnętrzna Wojna tylko prawdopodobieństwo ze w najbliższym czasie wyjdzie jakiś quest z tym związany jest bardzo małe.

Jedyna możliwość to prawdopodobny quest na Glass Warframe-a.

Tak jak koledzy wyżej napisali aktualnie nie ma za bardzo możliwości zmiany karmy nawet jak powtarzasz questa z czasem może to się zmieni. Jedyny wpływ na to ma pierwsze zrobienie questa i odpowiednie wyboru.

Wygląd wyglądem ale miło bawić się w Edgelorda z możliwością stania można powiedzieć po ciemnej stronie mocy.

 

Link to comment
Share on other sites

Powtórzyłem questa jeszcze i faktycznie karmy nie da się obecnie zmienić. Przy okazji trafiłem na buga z Heliosem Prime.

Spoiler

W momencie gdy operator przebudza sie na statku desantowym i musi się skierować do kokpitu helios zabijał mnie przed sekwencja otwarnia drzwi (śluzy) lub zaraz po otwarciu i nie moglem dotrzeć do kokpitu, ale w końcu po kilkunastu próbach jakoś się udało.

Cóż będę musiał jakoś żyć z taką karmą

aW0tIMQ.png

Edited by ililander
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kracken said:

Ów Kompas na chwilę obecną jest jedynie kosmetyczny. Na chwilę obecną dwa zadania, które posiadają wybory mające efekt na kompas. 

A nie 3? Przysiągłbym, że kompas miałem cały czarny, aż zrobiłem quest od Nidusa i uratowałem dziewczynkę na koniec... teraz mam kawałeczek białego...

Link to comment
Share on other sites

On 29.09.2017 at 12:04 AM, tocorro said:

A nie 3? Przysiągłbym, że kompas miałem cały czarny, aż zrobiłem quest od Nidusa i uratowałem dziewczynkę na koniec... teraz mam kawałeczek białego...

Jak 3, skoro pierwszy raz z karmą masz do czynienia w TWW, a potem pojawia się ona tylko w Gambicie Glasta?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...