Jump to content

girişte hata

Share

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Selamlar. Warframe'i yaklaşık 2 senedir oynuyordum. Son 6 ay içerisinde ara verdim ve bu sırada eski hesabımın şifresini unuttum. Tabi hesap çok zengindi Ash Prime o bu vardı ben de bir kaç parola denedim. En sonunda buldum fakat şimdi de "Üstüste Giriş Hatası, daha sonra tekrar deneyin.". Bu hata gitmiyor. Destekle irtibat mı kurmam lazım yoksa 1 saate kadar düzelir mi ?

3 hours ago, xSkydiLee123 said:

Selamlar. Warframe'i yaklaşık 2 senedir oynuyordum. Son 6 ay içerisinde ara verdim ve bu sırada eski hesabımın şifresini unuttum. Tabi hesap çok zengindi Ash Prime o bu vardı ben de bir kaç parola denedim. En sonunda buldum fakat şimdi de "Üstüste Giriş Hatası, daha sonra tekrar deneyin.". Bu hata gitmiyor. Destekle irtibat mı kurmam lazım yoksa 1 saate kadar düzelir mi ?

Açmış olduğunuz başlığı önceden sorulmuş olan diğer bir başlıkla birleştirdim. Cevabınızı buradan bulabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim!

Eylül ayından beri hata devam ediyor. Düzelir diye bekliyorum ama hiç kimse umursamıyor. Sürekli fix geliyor ama hepsi ufak tefek şeyler için. Bir tane bu konuyla alakalı fix görmedim helal olsun. Desteğe yazıyorum çalışmalar devam ediyor vs vs saçma yalanlar söyleyip oyalıyor harbi helal olsun.

edit: 30.01.2018 tarihi itibari ile oyuna giriş yapabiliyorum.

Edited by halogong