Jump to content

Aktualizacja 22.0.2 bugi


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

Chyba jak zawsze ostatnio ja otwieram kolejny temat bugow, wiec zaczynajmy:

1) Gra sie przywiesza przy wejsciu/yjsciu (nie tak czesto) z Eidolonu

2) Czasami przy dojsciu do czyjejs sesji w Eidolonie nie wyswietla sie ilosc amunicji, energii, kolko przeladowania (to przy celowniku), lista graczy, pasek zycie. Ogolnie pol HUD-u

3) kolejne czesci misji strasznie sie dlugo czasami laduja, do tego stopnia, ze raz przelecial nam praktycznie caly czas do zlapania wroga (zamiast 5 minut chyba, mielismy 30sek, bo 4,5 min nie dostalismy tego zadania)

4) kontener, ktory trzeba bronic w Eidolonie czasem sie zawiesza i nie da sie go otworzyc. 

5) misje czasami sie zacinaja i nie laduja sie w Cetus (misja sie wyswietla, ale nie ma odliczania do jej zatwierdzenia)

6) po kupnie maski Mag dla operatora sie zdziwilem, bo maska ogolila go na zero

Do tego mam sugestie, zeby moze zrobic szybka podroz chociaz do dajacego misje w Cetus, bo wkurza, ze musisz co i raz cale miasto drylowac z buta...

Link to comment
Share on other sites

Czasem nie da się rozbroić "bomby na zakładniku" przez co misja idzie się...

Misja w której trzeba znaleźć i otworzyć trzy skrzynki wymaga przemyślenia. Czasem można się nie wyrobić w czasie.

Przydała by się opcja szybkiej podróży albo aktywowania misji na mapie. Drałowanie przez całą mapę tylko po to żeby wziąć kolejna misję jest strasznie denerwujące. Nie wspominając nawet o ładowaniu gry przy wchodzeniu i wychodzeniu z Cetusa.

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejny robaczek. Zbudowałem pierwszą broń w Cetusie (maczeta impact, niska szybkość ataku, wysokie obrażenia) i jest z nią problem taki, że nie mogę w tą broń włożyć postawy (a raczej da się ją włożyć, ale ją wywala po wyściu z arsenału). Dodatkowo instalacja Fury i Primed Fury nie daje nic w statystykach (nadal szybkość ataku jest około 0.7).

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, JohhnyBravos said:

Kolejny robaczek. Zbudowałem pierwszą broń w Cetusie (maczeta impact, niska szybkość ataku, wysokie obrażenia) i jest z nią problem taki, że nie mogę w tą broń włożyć postawy (a raczej da się ją włożyć, ale ją wywala po wyściu z arsenału). Dodatkowo instalacja Fury i Primed Fury nie daje nic w statystykach (nadal szybkość ataku jest około 0.7).

Ja w PoE jeszcze daleko w tyle jestem, ale czy z tymi Zaw to nie jest tak, że aby coś z nimi kombinować to najpierw nie trzeba je wbić na max poziom i "ozdobić"?

Link to comment
Share on other sites

no czesc modow dziala (na szybkosc, czy postawa nie dzialaja), postawa sie sama zdejmuje, a z tego co widzialem po 30 lvl mozna go nazwac, ozdobic i wtedy dopiero mozna go np kolorowac. Nie mam pojecia, pokrecone to, szkoda, ze nie ma nigdzie w grze wytlumaczenia tego...

Link to comment
Share on other sites

On 22.10.2017 at 4:37 PM, tocorro said:

Ja w PoE jeszcze daleko w tyle jestem, ale czy z tymi Zaw to nie jest tak, że aby coś z nimi kombinować to najpierw nie trzeba je wbić na max poziom i "ozdobić"?

Nic to nie zmienia. Stance nie da się wsadzić. Jest tak jak JohhnyBravos napisał. Mam dwa Zawy (miecz i rapier)i żaden nie przyjmuje stance. Z tego co czytałem problem ten dotyczy również innych specyficznych modów jak np Cover Lethality.

 

Bounties dawane przez Lotus bugują. Dziś dwóch (bo tylko dwa robiłem) za koleją nie udało mi się ukończyć. W pierwszej po sprawdzeniu całego terenu nie było celu do złapania(trudno, moja wina, może coś przegapiłem) w drugim dron po doprowadzeniu na miejsce zniknął i nic się nie stało. Żadnej nagrody czy informacji o ukończeniu.

 

Teralyst powinien dopić przedmioty nie na mapę tylko bezpośrednio do ekwipunku graczy. Nie raz i nie dwa, Core potrafił się gdzieś odtoczyć i znajdowałem go gdzieś daleko lub wcale. Nie pomaga również, że nie widać ich na mini mapie.

 

Przydałaby się możliwość ekstrakcji bezpośrednio na orbiter z pominięciem miasta (może być przez przedmiot z craftu).

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, matiko13 said:

 

2. Pasywki z Vazarina nie przechodzą na szkołe Unairu kiedy szkoła Vazarin jest jako poboczna, a Unairu jako główna.

 

A masz je odblokowane żeby można było je używać w innych szkołach? Do tego potrzeba milion focus i Briliant Sharda.

EDIT:

Przydała by się możliwość zdobycia Breath of Eidolon również w inny sposób niż ciągłe powtarzanie T5 Bounty.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, peger said:

A masz je odblokowane żeby można było je używać w innych szkołach? Do tego potrzeba milion focus i Briliant Sharda.

EDIT:

Przydała by się możliwość zdobycia Breath of Eidolon również w inny sposób niż ciągłe powtarzanie T5 Bounty.

Ale ja mówię o pasywkach nie przypisanych do szkoły - np. automatyczne wskrzerzanie w Vazarinie i większy zasięg biegłości.

Link to comment
Share on other sites

On 28.10.2017 at 10:55 AM, matiko13 said:

Ale ja mówię o pasywkach nie przypisanych do szkoły - np. automatyczne wskrzerzanie w Vazarinie i większy zasięg biegłości.

Zwykłe pasywki są tylko do tej szkoły której używasz.

Pasywki way-bound żeby mogły działać na innych szkołach muszą być ulepszone na max-a za pomocą briliant sharda oraz założone w innych szkołach (zajmują one punkty jak normalne umiejętności szkoły)

Na takie coś pomaga http://warframe.wikia.com/wiki/Focus_2.0

 

Edited by -FF-Drakulon
Link to comment
Share on other sites

On 3.11.2017 at 8:31 AM, -FF-Drakulon said:

Zwykłe pasywki są tylko do tej szkoły której używasz.

Pasywki way-bound żeby mogły działać na innych szkołach muszą być ulepszone na max-a za pomocą briliant sharda oraz założone w innych szkołach (zajmują one punkty jak normalne umiejętności szkoły)

Na takie coś pomaga http://warframe.wikia.com/wiki/Focus_2.0

 

Ale ja mówią nie o tych pasywkach co trzeba odbindować co piszą na wiki tylko o pasywkach nie przypisanych stabilnie do danej szkoły np. "W Vazarinie skill co po wyjściu w operatora można na max lvl 4 razy wskrzesić innych graczy będąc operatorem 4x i warframe 4x i 4x na wskrzerzeniach warframe ktoś ciebie może wskrzerzić". Więc wikia nie ma nic do tego bo o tamtych pasywkach wiem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, matiko13 said:

"W Vazarinie skill co po wyjściu w operatora można na max lvl 4 razy wskrzesić innych graczy będąc operatorem 4x i warframe 4x i 4x na wskrzerzeniach warframe ktoś ciebie może wskrzerzić". Więc wikia nie ma nic do tego bo o tamtych pasywkach wiem.

Właśnie one są przypisane do szkoły ;d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...