Jump to content

Logowanie


Luzaczek
 Share

Recommended Posts

Witam . Mam taki problem , gdy wchodze do gry i próbuje sie zalogowac wyświetla sie ciagle komunikat że logowanie nieudane , sprawdź swoje dane , gdyż ja ciagle wpisuje dobre pasy bo na forum sprawdzałem nawet . Wie ktoś co może być przyczyną ? Dziekuje za wszelką pomoc 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, wiem po sobie w czym problem. Niestety Warframe zaczął wykorzystywać najwyraźniej protokół SMB do logowania. Póki co jest tymczasowe rozwiązanie: Wejdź w usługi Windowsa i włącz usługę Stacji Roboczej. Wtedy włącz dopiero Warframe i spróbuj się zalogować. Mam nadzieję, że naprawi to Twój problem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam ten sam problem, gdy próbuje włączyć stacje roboczą to wyskakuje mi jakiś error i pisze:

System Windows nie może uruchomić usługi stacja robocza na komputerze komputer lokalny. Błąd 1068:Uruchomienie zasługi zależności lub grupy nie powiodło się.

 

Ktoś wie jak to naprawić? :/ 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, madej12 said:

Mam ten sam problem, gdy próbuje włączyć stacje roboczą to wyskakuje mi jakiś error i pisze:

System Windows nie może uruchomić usługi stacja robocza na komputerze komputer lokalny. Błąd 1068:Uruchomienie zasługi zależności lub grupy nie powiodło się.

 

Ktoś wie jak to naprawić? :/ 

Autor tematu pisał do mnie z tym samym problemem. Naprawił to jednak szybciej niż podesłałem potencjalne rozwiązanie. Zrobił formata...

Wydaje mi się, że możesz spróbować tego: 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...