Jump to content

Devstream 100; dyskusja. Co może się pojawić??


KayEvSki
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. 

Devstream 100 zbliża się wielkimi krokami, choć nie znamy dokładnej daty. Osobiście obstawiam że odbędzie się za tydzień 3 Listopada przez odbywające się w tym tygodniu targi PAX Aus. I tu pojawia się moje pytanie do was. Jak myślicie, co zostanie nam zaprezentowane podczas devstreama? Jakieś nowe zawartości? Main Quest? Czy będzie to wydarzenie na miarę Tennoconu? No dobra; nie aż takie duże ale zawsze :P

Dzielcie się swoimi opiniami i wspólnie podyskutujmy.

Dzięki :)

Edited by KayEvSki
Link to comment
Share on other sites

Z racji że obecnie "nie ma w planach" większych łatek hotfixów, Devsi mogą być nieco mniej obciążeni pracą i po powrocie ze wspomnianego australijskiego PAX coś pokażą. Niestety śmiem twierdzić, że będzie to głównie infografika ze wprowadzenia aktualizacji U22 oraz podsumowanie opinii graczy.

Następnym zapowiedzianym zadaniem jest "Sacrifice" (brak obecnie polskiego tłumaczenia tej nazwy). Wątpię by naświetlili i tak niezdrowo zaogniony temat Exala Umbry, którego mamy rzekomo dostać z tego zadania.

Ale... mogę się mylić...

Link to comment
Share on other sites

Temat Excala radziłbym odłożyć do momentu uzyskania od DE kolejnych informacji, bardziej konkretnych. Choć fajnieby było gdyby poruszyli trochę tą kwestię i uspokoili community.

Osobiście liczę na informacje odnośnie nowego Prime Accessu oraz rozwinięciu nieco wątku z Questu Gary bo nie ukrywajmy, nie jest on zbytnio satysfakcjonujący.

5 minutes ago, Dragonka05 said:

Pokażą Chroma Noggle! \o/

Hehe.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dragonka05 said:

Pokażą Chroma Noggle! \o/

Nie! Nigdy nie będzie noggle Chromy! :P

Chciał bym żeby ruszyło się coś w sprawie questów dla clanów, oraz tych nieszczęsnych Dark Sectorów. Bo obydwa te tematy zostały już nie raz poruszone, a obecnie jest cisza. Co do kwestii questa na Excala Umbre, to nie jest to coś czym się ekscytuje. Wolał bym nowy tryb gry, lub odświeżenie starego niż tylko kolejne zadanie które ukończy się w godzinę.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, .Decado. said:

Nie! Nigdy nie będzie noggle Chromy! :P

Chciał bym żeby ruszyło się coś w sprawie questów dla clanów, oraz tych nieszczęsnych Dark Sectorów. Bo obydwa te tematy zostały już nie raz poruszone, a obecnie jest cisza. Co do kwestii questa na Excala Umbre, to nie jest to coś czym się ekscytuje. Wolał bym nowy tryb gry, lub odświeżenie starego niż tylko kolejne zadanie które ukończy się w godzinę.

Jesteśmy świeżo po premieże PoE a ty chcesz kolejny typ gry? Chyba mi nie powiesz że już cię znudziło łowienie ryb.

Co do Dark Sectorów i questów klanowych to się zgodzę; poza wprowadzeniem systemu rang klanów niestety nic więcej nie dostaliśmy. A mieliśmy dostać misje klanowe!!!

A co do Noggle Chromy. Niby dlaczego miałoby jej nie być??

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, .Decado. said:

Nie! Nigdy nie będzie noggle Chromy! :P

A żeby ci się logowanie do gry nie powiodło! A kysz! A kysz!

Na Excala Umbrę bym na razie nie liczyła, a raczej na takie ogólne podsumowanie PoE i może powrót do starych Devstreamów i pytań graczy.

Link to comment
Share on other sites

Dragonka tu masz rację. Precz ze wstrętną herezją kolegi Decado. 

Ciekawym smaczkiem byłby powrót starego formatu streamów, jednak mam wątpliwości. Podsumowanie PoE będzie na 100%, bo muszą jeszcze raz podziękować za takie brutalne testy :D

Zapomniałem wcześniej wspomnieć iż jest wysokie prawdopodobieństwo losowania wysokich ilości platyny, na co bardzo liczę.

A zahaczając o temat prime accessu, to który warframe powinien teraz dostać prime'a?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kracken said:

Ej to zawsze było trafienie nigdy pudło z tymi reworkami! Co z tego, że trafiali czasem w stopę / kolano !

Hehe Limbo jest już kilka updatów dawno po reworkach, a jego accessu jak nie było tak nie ma :P

3 hours ago, Netruitus said:

Podsumowanie Równin już było.

Tak, ale muszą jeszcze raz im podziękować i przeprosić. Choćby za to co się ostatnio odpi***alało z handlem kawałkami eidolonów. 

Edited by KayEvSki
Hehe I like editing my comments :)
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, KayEvSki said:

Tak, ale muszą jeszcze raz im podziękować i przeprosić. Choćby za to co się ostatnio odpi***alało z handlem kawałkami eidolonów. 

Zrobili to. Każda osoba, która się zaloguje w ciągu 7 dni (teraz już 6 dni) dostaje dary od Lotus.

Link to comment
Share on other sites

Ci, którzy uważacie, że devstream #100 nie zaprezentuje żadnych nowych, ciekawych treści: zauważcie, że jest to setny devstream, a kiedy DE osiągają te co dwudziestopięciodevstreamowe "milestone'y" to faktycznie pokazują coś ekscytującego. No i rozdają bardzo dużo nagród :satisfied:

Nie wiem czego się spodziewać, ale wiem czego oczekuję. Bardzo chciałbym, żeby padła dyskusja na temat "kingpinów", klanowych operacji rozgryzających wrogie organizacje. No i ciekawi mnie jeszcze sentientowy exo-arm, który Steve pokazywał niejednokrotnie.

Czas pokaże.

Link to comment
Share on other sites

On 26.10.2017 at 4:57 PM, peger said:

Się lepiej martw żeby nie zapowiedzieli nerfa Chromy. Ktoś chyba nie przewidział, że będzie nią można ściągnąć bossa na hita ;)

Nim.

On 26.10.2017 at 5:05 PM, KayEvSki said:

A zahaczając o temat prime accessu, to który warframe powinien teraz dostać prime'a?

Mirage.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Transformau5 said:

Nim.

Nią. Mówią o tym niektóre fanarty. No i należałoby soby sobie przypomnieć zasady gramatyki; Chroma - 3 os. l. poj. r. żeński :P

A co do tworzenia Mirage prime to mam wątpliwości. Czy logiczne byłoby tworzyć warframe, który posiada własnego questa z własnym lore??

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, KayEvSki said:

Nią. Mówią o tym niektóre fanarty. No i należałoby soby sobie przypomnieć zasady gramatyki; Chroma - 3 os. l. poj. r. żeński :P

A co do tworzenia Mirage prime to mam wątpliwości. Czy logiczne byłoby tworzyć warframe, który posiada własnego questa z własnym lore??

Nim. Chroma nie jest żeńskim warframe. Fanarty są tylko FANartami, więc nie muszą odzwierciedlać rzeczywistości. Tak samo nie uwzględniał bym tutaj gramatyki. ^^

 

Co do Mirage, nic nie stoi na przeszkodzie by dostała wersję Prime, podobnie jak Limbo i inne frame'y otrzymywane poprzez misje.

Edited by Exelcto
Poprawiona literówka ^^
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, KayEvSki said:

Nią. Mówią o tym niektóre fanarty. No i należałoby soby sobie przypomnieć zasady gramatyki; Chroma - 3 os. l. poj. r. żeński :P

W lingwistę to się nie baw, bo ci to nie wychodzi. Tak jak nie należy mierzyć innych swoją miarą, tak obcych słów nie należy określać polskimi normami. Chcesz mi powiedzieć, że imiona jak Joszua czy Kosma też są żeńskie? Co dalej, ten Zephyr, ten Valkyr, ta Nezha, to Rhino, to Limbo?

Fanarty to nie kanon.

Mam nadzieję, że to była ironia. Przez internet ciężej ją wyczuć.

2 hours ago, -FF-Drakulon said:

Raczej Zephyr

 

Rzeczywiście, umknęła mi przed Hydroidem. Najpierw Zephyr, potem Mirage.

 

2 hours ago, Exelcto said:

Co do Mirage, nic nie stoi na przeszkodzie by dostała wersję Prime, podobnie jak Limbo i inne frame'y otrzymywane poprzez misje.

Akurat na przeszkodzie staje lore sugerujące, że w questach jest właśnie oryginał frame'a, w przeciwieństwie do pozostałych, gdzie oryginałem są prime'y. O ile w przypadku Mirage dałoby się to wyminąć, to Titania i Harrow wymagaliby już retconu.

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

Hehe "ten Saryn" też byłoby dobrze :P 

No dobra, przyznaję się do ironi, choć spotkałem się niejednokrotnie z opiniami gdzie chroma jest uznawana za frame'a płci żeńskiej. Może to trap? Zupełnie jak Nezha :P

A co do lore to jak najbardziej się zgadzam, choć mimo wszystko nie uważam źe z Mirage dałoby się to ominąć. Jeśli już trzymamy się założenia że oryginałami są te framy które zdobywamy w questach to nie wymagajmy dodatkowo wersji prime.

Edited by KayEvSki
Link to comment
Share on other sites

Osobiście spotkałem się w wieloma osobami, które uważają Prime'y jako po prostu ulepszone wersje zwykłych wariantów przy pomocy technologii Orokin do których mieli dostęp tylko zasłużeni Tenno lub które wykorzystywane były głównie w trakcie uroczystości i tym podobnych rzeczy. Dla mnie ma to wtedy sens, bo podczas wojny ze Świadomymi produkcja tych złotych blaszaków dla każdego Tenno byłaby nieekonomiczna i przynosząca straty. ^^

Edited by Exelcto
Kolejne literówki.. :v
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...