Jump to content

Devstream 100; dyskusja. Co może się pojawić??


KayEvSki
 Share

Recommended Posts

On 27.10.2017 at 10:44 PM, Exelcto said:

Osobiście spotkałem się w wieloma osobami, które uważają Prime'y jako po prostu ulepszone wersje zwykłych wariantów przy pomocy technologii Orokin do których mieli dostęp tylko zasłużeni Tenno lub które wykorzystywane były głównie w trakcie uroczystości i tym podobnych rzeczy. Dla mnie ma to wtedy sens, bo podczas wojny ze Świadomymi produkcja tych złotych blaszaków dla każdego Tenno byłaby nieekonomiczna i przynosząca straty. ^^

Podważasz kanon i snujesz teorie na temat rzeczy, które są jasno wytłumaczone.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Transformau5 said:

Podważasz kanon i snujesz teorie na temat rzeczy, które są jasno wytłumaczone.

W grze nigdzie nie ma jasno powiedziane czym są Prime'y. Są jedynie wspomniane u Simarisa i wpisie Stalkera. To że powiedzieli coś na devstreamach szmat czasu temu jest dla mnie nie istotne, bo wtedy nie myśleli o tej grze tak jak teraz i nie mieli tych samych pomysłów co teraz.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Exelcto said:

W grze nigdzie nie ma jasno powiedziane czym są Prime'y. Są jedynie wspomniane u Simarisa i wpisie Stalkera. To że powiedzieli coś na devstreamach szmat czasu temu jest dla mnie nie istotne, bo wtedy nie myśleli o tej grze tak jak teraz i nie mieli tych samych pomysłów co teraz.

Dla mnie jest nieistotne to, co ty uważasz za istotne. Lore to lore, twoje spekulacje nie mają priorytetu.

https://www.warframe.com/news/primes-and-prime-access

Quote

WHAT IS A PRIME?
Prime Warframes, Weapons and Sentinels are actual pieces of Ancient Orokin technology. These elite intricately gilded items have highly advantageous qualities and feature added polarity slots – allowing you to equip more powerful Mods and saving space in your MOD Capacity.

Non-Prime Warframes, Weapons and Sentinels are based on Orokin technology, however they are not genuine Orokin articles.

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Transformau5 said:

Dla mnie jest nieistotne to, co ty uważasz za istotne. Lore to lore, twoje spekulacje nie mają priorytetu.

https://www.warframe.com/news/primes-and-prime-access

 

Porównując ten opis, do " moich spekulacji"  ( podczas gdy powiedziałem tylko, że spotkałem jedynie osoby tak myślące i uznałem to za w miarę sensowne) nie dostrzegam w jaki sposób miały by one łamać rzekomy kanon.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Exelcto said:

Porównując ten opis, do " moich spekulacji"  ( podczas gdy powiedziałem tylko, że spotkałem jedynie osoby tak myślące i uznałem to za w miarę sensowne) nie dostrzegam w jaki sposób miały by one łamać rzekomy kanon.

Kanon głosi, że oryginałami są Prime'y tworzone przez imperium Orokin, a technologia Tenno jest na nich bazowana. Chronologicznie Prime -> Tenno.

Twoja spekulacja głosi, że Prime'y były nagrodą dla zasłużonych Tenno - zatem aby byli zasłużeni, musieli najpierw korzystać ze zwykłych wersji ekwipunku, żeby otrzymać ich odpowiedniki Prime; z tego wynika, że Prime'y byłyby wzorowane na zwykłych wersjach. Chronologicznie Tenno -> Prime.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Netruitus said:

Wy się tutaj bijcie o cukierki, a ja tylko tak rzeknę, że właśnie poszła zapowiedź DevStreama #100.

 

Właśnie miałem zwrócić na to uwagę jakiś czas temu, jednak miałem ważniejsze sprawy na głowie. Więc ładnie k**wa z wisienką na torcie proszę o zatrzymanie tego offtopu na temat chronologii primów lub ewentualnie utworzyć na to osobny wątek i wrócić do tematu przewodniego tego posta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Transformau5 said:

Kanon głosi, że oryginałami są Prime'y tworzone przez imperium Orokin, a technologia Tenno jest na nich bazowana. Chronologicznie Prime -> Tenno.

Twoja spekulacja głosi, że Prime'y były nagrodą dla zasłużonych Tenno - zatem aby byli zasłużeni, musieli najpierw korzystać ze zwykłych wersji ekwipunku, żeby otrzymać ich odpowiedniki Prime; z tego wynika, że Prime'y byłyby wzorowane na zwykłych wersjach. Chronologicznie Tenno -> Prime.

Nie wiem ile razy mam powtarzać, że nie jest to żadna moja spekulacja, mój wymysł tylko teoria z którą się spotkałem i uznałem, że brzmi sensownie.

 

I odpowiadając na posty innych, tak koniec offtopu, nie będę się więcej na ten temat wypowiadał. :)

Co do devstreama, nagrody nagrodami, ale się zastanawiam, czy przypadkiem dziwna wiadomość od Lotus i meteor przelatujący nad równiną nie są jakoś związane z setnym devstreamem a nie Halloween jak wiele osób zakładało na początku.

Edited by Exelcto
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...