Jump to content
  • 0

Nova prime arcany (help)


Ain.Black
 Share

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ja się zapytam inaczej. Czy jest w ogóle sens wydawać setki platyny na coś co tak naprawdę niewiele Ci da? Chyba, że zaciśniesz zęby i zamiast kupować sam będziesz je farmił.

Raczej niema najlepszych arkan. Chyba, że grasz Ashem albo nastawiasz się głównie na melee.

Może Barier albo Agility. Pierwsza odnowi ci tarcze a druga zwiększy szybkość gdy otrzymasz obrażenia. Ale szansa na to nawet na maksymalnym poziomie jest naprawdę niewielka (8%).

Jest jeszcze Precision. Szansa na zwiększenie DMG broni bocznej po trafieniu przeciwnika w głowę co grając slow Novą powinno być dosyć proste. Według wiki szanse procentowe są nawet niezłe.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lepiej mieć cokolwiek w % niż nic :P Niektóre nie są wcale drogie, a tak to co robić z uzbieraną platyną. Przecież nie będę wydawał jak głupek na Ember Prime xD 
Ogólnie Nova to mój ulubiony frame, dlatego chciałem ją udoskonalić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Coś co jest przydatne na wszystko według mnie niestety angielska wersja Arcane Energizer polecam dać w syandane.

Kolejny Arcane jest niepotrzebny choć sam używam Arcane Victory pod 1 dodatkowy revive i choćby minimalny buff który jest minimalnie użyteczny.

Kupując niestety wyjdzie trochę ponieważ set Energizera coś koło (4000-5000p) Victory (jakieś 150-200p)

Edited by -FF-Drakulon
Link to comment
Share on other sites

  • 0
26 minutes ago, -FF-Drakulon said:

Coś co jest przydatne na wszystko według mnie niestety angielska wersja Arcane Energizer polecam dać w syandane.

Kolejny Arcane jest niepotrzebny choć sam używam Arcane Victory pod 1 dodatkowy revive i choćby minimalny buff który jest minimalnie użyteczny.

Kupując niestety wyjdzie trochę ponieważ set Energizera coś koło (4000-5000p) Victory (jakieś 150-200p)

O kurde.. X_x Dla mnie nie ma chyba sensu wydawać 4-5k platyny po to, żeby mieć kilka % więcej.. xD
Bardziej to chodziło mi o coś tańszego ehh.. To chyba nie będzie nic sensownego :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0
13 hours ago, -FF-Drakulon said:

Zamiast kupić wydrop. Energizer jest drogi ponieważ dość rzadko wypada + jest bonus jest lekko zbyt OP w niektórych sytuacjach.

Nie wiem gdzie się to farmi, podobno jest mega mega ciężko i trzeba iść ekipą, wiedzieć co, kiedy i jak robić.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, kurczaki said:

Nie wiem gdzie się to farmi, podobno jest mega mega ciężko i trzeba iść ekipą, wiedzieć co, kiedy i jak robić.. :(

Można dostać za wykonanie Rajdu Jordas Verdict. Swego czasu zrobiłem go kilka razy i nawet nie myślę do niego wracać. Życzę powodzenia. Sam rajd jest dosyć skomplikowany ale do ogarnięcia.

Według mnie nie za bardzo się opłaca. Jóź lepiej narobić masę "placków" i używać ich kiedy zajdzie potrzeba. Są tańsze, dają więcej energii i dają ją gdy Ci jest ona naprawdę potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 hours ago, peger said:

Można dostać za wykonanie Rajdu Jordas Verdict. Swego czasu zrobiłem go kilka razy i nawet nie myślę do niego wracać. Życzę powodzenia. Sam rajd jest dosyć skomplikowany ale do ogarnięcia.

Od tego czy jest skomplikowany zależy od osoby ponieważ tak naprawdę jest prosty tylko jak nikt nie chce próbować to się nie dziwić że 3/4 społeczności WF nie wie jak go robić.

16 hours ago, kurczaki said:

Nie wiem gdzie się to farmi,

Arkany wypadają na rajdach (Trialach) taki jak LoR NLoR JV

 

16 hours ago, kurczaki said:

podobno jest mega mega ciężko i trzeba iść ekipą

Ekipe trzeba mieć ale mega ciężko nie jest ponieważ za ukończenie masz gwarantowany 1 z puli dropu.

 

16 hours ago, kurczaki said:

wiedzieć co, kiedy i jak robić.. :(

Powiem tak na początku jest to trudne do ogarnięcia lecz zależny to od Twoich chęci oraz innych osób ponieważ jak się pochodzi kilka razy to się to wszystko robi z pamięci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 29.10.2017 at 10:44 PM, kurczaki said:

Nie wiem gdzie się to farmi, podobno jest mega mega ciężko i trzeba iść ekipą, wiedzieć co, kiedy i jak robić.. :(

Hmmm... Mogę podać Ci namiary do mojej ekipy. Chodzimy głównie wieczorami w weekendy. Pełny serwis rajdów, doświadczenie, tłumaczenie. Tylko Discorda byśmy wymagali do komunikacji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...