Jump to content
  • 0

"opętany" operator


mateusz6905
 Share

Question

mam problem po tym queście z harrowem nie tak że to jest rzadkość ale ten opętany  operator nadmiernie mi się pokazuje dokładnie 2 razy bodajże w tygodniu dla mnie to nie za bardzo jest fajne kiedy przechadzam się po statku Hey kiddo raz nawet jak wracałem z polowań na eidolona on siedzi przy drzwiach i hey kiddo zmniejszcie  częstotliwość tego 

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Możesz się wymienić doświadczeniami z @Dragonka05, ona zdaje się ma podobne przeżycia i poglądy co do Rella.

Zdaje się, że mówiła, że ta grzechotka którą można zdobyć z fortecy z tego questu (kupić) zmniejsza częstotliwość pojawiania się "gościa". Ale nie sprawdzałem, czy to wiarygodne info.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hmm nie wiem po narzekać na coś nie ma aktualnie wpływu na nic jest to można powiedzieć zapowiedz czegoś powiem tak aktualnie sam ''Rell'' po zakończeniu tego questa pojawił mi się raz

1 hour ago, tocorro said:

Zdaje się, że mówiła, że ta grzechotka którą można zdobyć z fortecy z tego questu (kupić) zmniejsza częstotliwość pojawiania się "gościa". Ale nie sprawdzałem, czy to wiarygodne info.

 

Nie wiem czy to prawda ale zawsze można sprawdzić:P.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 1.11.2017 at 1:58 PM, Dragonka05 said:

U mnie po postawieniu tego:
8e895ad4b389ef82.png
"Gość" przestał się pojawiać (i całe szczęście, bo 4 statki przez niego mi się.... spaliły ;_; ).
Po zdjęciu tego wystarczyło pójść na jedną misję i z powrotem się pojawił.

Mogę wiedzieć co rozumiesz przez "spaliły"? To dziwne ustrojstwo kupiłem od razu po ukończeniu questu, jako że kolekcjonuję wszystkie takie dziwactwa to sobie od razu postawiłem. I tak jak raz Wally mi się pojawił po CoH to już się nie pokazywał :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...