Jump to content

Aktualizacja 22.2.0 / 22.2.5.1 Bugi


Allua_Deva
 Share

Recommended Posts

Ma ktoś ten sam bug związany z Nekrosem Irkallą, że te okowy wraz z łańcuchami które znajdowały się na nadgarstkach są jakby na ramionach i nie są dopasowane do ruchów ciała i trochę odstają i do tego jakby jedna z tych macek tych ozdobnych co ma jest dodatkowa i to w dziwnym miejscu bo jakby w jego prawej pachwinie, nie jest duża, lecz ją widać. 

Problem z tymi łańcuchami był od patcha 22.2.0; zaś problem ten drugi od patcha 22.2.5.1; te oba bugi są do teraz.

Link to comment
Share on other sites

Też mam nowy bug, gdy na równinach Eidolonu jest część złap szpiega, często animacja łapania się zawiesza i nie możesz się ruszyć, póki coś cię nie zabije.

I nie wiem, czy to jest bug, ale też tak macie, że nie możecie trafić w trzecim bounty (tym z hełmem Gary) nic oprócz common moda i endo? na chyba 10 podejść tylko dzisiaj nie trafiłem ani razu nić innego niż nagrody Endo, common mod i reliktu (w konfiguracji zazwyczaj mod-endo-relict-mod lub relict-endo-relict-mod). Nie wiem, czy mam aż takiego pecha, że nawet soczewki nie mogę trafić (też common), czy to jakiś błąd systemu nagród.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JohhnyBravos said:

Też mam nowy bug, gdy na równinach Eidolonu jest część złap szpiega, często animacja łapania się zawiesza i nie możesz się ruszyć, póki coś cię nie zabije.

I nie wiem, czy to jest bug, ale też tak macie, że nie możecie trafić w trzecim bounty (tym z hełmem Gary) nic oprócz common moda i endo? na chyba 10 podejść tylko dzisiaj nie trafiłem ani razu nić innego niż nagrody Endo, common mod i reliktu (w konfiguracji zazwyczaj mod-endo-relict-mod lub relict-endo-relict-mod). Nie wiem, czy mam aż takiego pecha, że nawet soczewki nie mogę trafić (też common), czy to jakiś błąd systemu nagród.

A nie zacinasz się może jak 2 osoby na raz próbują go "złapać" z czego jednej się udaje a druga zostaje w zamrożonej pozie?
Poza tym spróbuj otworzyć koło ekwipunku "q" i wybrać animację np. klaskania, może Cię odmrozi.

Link to comment
Share on other sites

mooliwe,  z randomem każdy chce złapać kolesia. jak sie zatnie spróbuję tego obejścia buga... ;)

BTW, mam jeszcze jeden bug, ale forum, całośc opcji, nazw itd mam po francusku. Nie wiem, gdzie szukać jak to zmienić na angielski...

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

il y a 18 minutes, JohhnyBravos a dit :

mooliwe,  z randomem każdy chce złapać kolesia. jak sie zatnie spróbuję tego obejścia buga... ;)

BTW, mam jeszcze jeden bug, ale forum, całośc opcji, nazw itd mam po francusku. Nie wiem, gdzie szukać jak to zmienić na angielski...

Na samym dole forum masz Language (Langue) i Theme  z małymi strzałkami wskazującymi w dół. Naciśnij na Langue i zmień na angielski.

Link to comment
Share on other sites

Nowy bug, przy wychodzeniu z eidolonu cala druzyna zablokowala sie w pokoju

 

I kolejna paczka:

- Pole po ropniu (czy jak się nazywa polska wersja "boil") dalej zadaje obrażenia toksyczne

- Po zakończeniu misji w Eidolonie brama w Cetus pokazuje przepaść (z Cetus do Eidolonu też raz mi się zdażyło)

- Czasami zanika cały HUD po przejściach Cetus/Eidolon

- Na końcówce eventu zauważyłem, że toksyczny ropień nie wpływa na mod rage (zabiera życie, ale nie daje energii)

- Lenz przestrzeliwał strzały przez Hemocyta

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

po ostanim hotfixie pierwsze uruchomienie sie zacinalo, kolejne dało mi obraz z samych cieni tekstur, tekstu i pojedynczych swiatel. kolejne uruchomienia daly to samo, gra sie zawiesila przy dojsciu do wlaczenia ustawien domyslnych. zobaczytmy jak pojdzie reinstal.

poprawka - blad z wyswietlaniem mogl byc od walnietego windowsa, coz juz jestem po formacie. teraz mam inne bugi:

-raz mesa sie zblokowala i w jednej pozycji sunela przed siebie, moglem tylko podrzucac zblokowanym modelem w innych kirunkach. nie moglem strzelac, ani nawet sie utopic (bylem na dnie jeziora). naprawila to dopiero migracja hosta

-po migracji hosta nie dzialalo dosyc dlugo odliczanie do wyjscia bedac w pokoju do cetus

-znowu wyjscie do cetus prowadzi w przepasc, nie w miasto

-ten blad jest raczej smieszny - wbijajac sie archwingiem w drzwi do pokoju wyjscia i wyjscie z trybu archwing daje taki efekt, ze wylaczona jest w pokoju blokada skilli

-jako operator nie mozna wszedzie klasc przedmiotow w statku.

Edited by JohhnyBravos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mam nowy problem z dronami w PoE, po wprowadzeniu nowych modeli mam wrażenie, ze drony troszkę za bardzo się przyklejają do gracza, przez co ograniczają ruchy. Przy 2 dronach  mam problem nawet podskoczyć, bo obijam się o drony przy polowaniach na Eidolona. Czy tez tak macie?

Drugi błąd, to często wywala mi operatora na start, po wpadnięciu w przepaść itd.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, JohhnyBravos said:

Mam nowy problem z dronami w PoE, po wprowadzeniu nowych modeli mam wrażenie, ze drony troszkę za bardzo się przyklejają do gracza, przez co ograniczają ruchy. Przy 2 dronach  mam problem nawet podskoczyć, bo obijam się o drony przy polowaniach na Eidolona. Czy tez tak macie?

Drugi błąd, to często wywala mi operatora na start, po wpadnięciu w przepaść itd.

Niby w ostatnim patchu mieli zmienić ich zachowanie bo lury wchodziły często w pole widzenia blokując strzały.

Z wywalaniem operatora jedynie gdzie to zauważyłem to równiny - jeżeli operator wpadnie np do wody to cofa go do ostatniej lokacji gdzie wyskoczyło się z frama. W ten sposób można było teleportować się od razu do bramy, ale nie zawsze to działało.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...