Jump to content

Noob szuka klanu lub znajomych do pykania


LameWarrior
 Share

Recommended Posts

Doberek. Jestem początkujący, zarejestrowany ~4 lat temu, ale miałem bardzo długą przerwę. Obecnie nabite... nie wiem ile dokładnie, ale gra w narożniku pokazywała prawie dwa dni. Zamknąłem pierwszy pakiet Ziemi i przechodzę na kolejną planetę, 2 master lvl. Szukam klanu, lub ludzi 20+ do pykania, którym nie będzie przeszkadzało, że nieco odstaję. Nie potrzebuję szkolenia, wolę wszystko sam rozkminić, ale mogę mieć jakieś dziwne pytania od czasu do czasu. Potrafię współpracować w grupie, jestem bezkonfliktowy, samodzielny, szanuję innych ludzi niezależnie od wieku, płci, przekonań, używanej karty graficznej itp. Mam doświadczenie w członkostwie w klanach i grupach graczy. W skrócie:

  • Platforma: PC
  • Tryb: PvE
  • Preferowana metoda: stealth bez constant-rush, ale lufę rozgrzać też mogę (nie mam jeszcze wyskillowanej żadnej broni palnej)
  • RP: nie
  • Strefa czasowa: EU/Warsaw
  • Godziny grania: różnie, zazwyczaj 19:00-22:00, kilka razy w tygodniu, mogę znikać na dłużej bo RL itp.
  • Komunikacja głosowa: tak, mam mikrofon, klienta TS/Mumble, mogę doinstalować co trzeba. W czasie rozgrywki jestem raczej cichy i zazwyczaj rzucam battle info, bo wychowałem się na taktycznych strzelankach. Poczucie humoru przyjacielsko-złośliwe, monty-pythonowskie, duża doza sarkazmu, mało poważny
  • Wiek: 39 lat, powoli dobijam do 40, ale mentalnie jestem dużo młodszy. Ponad 20 lat stażu w grach komputerowych.

Chętne do przyjęcia mnie w swoje szeregi osoby/klany proszę o kontakt.

Dziękuję i do ustrzelenia! ;)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Netruitus said:

Cancer V bardzo chętnie przyjmie w swoje szeregi.

 

Wyglądacie mi na vetów, szukających interów i vetów. Ja ledwo zacząłem i z "Potrafisz nadrabiać ewentualny brak doświadczenia" będzie problem, gdyż nie mam aż tyle wolnego czasu żeby dogrindować do Waszego poziomu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LameWarrior said:

Wyglądacie mi na vetów, szukających interów i vetów. Ja ledwo zacząłem i z "Potrafisz nadrabiać ewentualny brak doświadczenia" będzie problem, gdyż nie mam aż tyle wolnego czasu żeby dogrindować do Waszego poziomu.

Wydaje mi się, że spróbować zawsze możesz. Nie wymagamy "dogrindowania" do nas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Netruitus said:

Wydaje mi się, że spróbować zawsze możesz. Nie wymagamy "dogrindowania" do nas. ;)

Owszem, ale ja szukam ludzi, z którymi mogę pograć, a bieganie za vetami sprzątającymi wszystko przede mną nie zapowiada się na dobrą zabawę ;)
Jak doskilluję do sensownego poziomu, to mogę mysleć o dołączaniu, ale teraz szukam ludzi zbliżonych levelem do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...