Jump to content

Elitess GC


CadrosSan
 Share

Recommended Posts

Hej Tenno

Rekrutuje do klanu Elitess GC (niedługo zmieni nazwę) w którym mam parę osób i staram się jakoś go rozbudować o ilość ludzi bo generalnie klan jest rozbudowany w jakichś 40 - 50% (większość broni jest odblokowana i framów - z wyjątkiem tych z potężnymi cenam w Nitain Extracti).

Generalnie nie ma jakiegoś wymogu posiadania discorda i mikrofonu ale jest to mile widziane bo jak wiadomo łatwiej wtedy poznać kogoś z kimś się spędzi w grze kilka a raczej kilkaset następnych godzin. Wolałbym żeby osoba która się zainteresuję owym postem była w jakimś stopniu zapalonym graczem bo  przynajmniej wtedy będę miał pewność że taka osoba zostanie na dłużej. Oczywiście nie zmuszam nikogo do grania codziennie czy coś w tym stylu ale jednak granie kilka razy w tygodniu byłoby wskazane  no ale kto co woli. Na ten moment mam w klanie 5 osób czyli świeża sprawa co do ilośći ludzi choć klan dość stary a i różnica wieku jest taka jak rozrzutność radzieckiej katiuszy bo od 16 - 34 (sam mam 25). Dla mnie warframe to jest swego rodzaju pasja a nie gra  bo swoje już przegrałem i gram już bardzo długo. Tak czy tak zapraszam

Cadros

pisz do

CadrosSan

Szakal666

Edited by CadrosSan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...