Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OusGrlk

2100 Plat ne için kullanılmalı ?

Recommended Posts

2100 plat almayı planlıyorum. MR 6 ve Tüm Kavşaklar açık. Bu 2100 plat'ı nasıl en iyi şekilde kullanırım ?

Selam;

Mantıklı kullanmanı tavsiye ederim, Plat ı genelde prime sınıfı Warframe ileri pazardan almaya çalışırsan iyi olur.

Pazardan bir şey alırken acele etme bazen acil plat ihtiyacı olan kişiler normal fiyatının altına satış yapabiliyor.

Kaç warframe var sende bilmiyorum ama en az 8 yada 9 tane boş warframe slotu al eğer oyuna yeni başladıysan aşırı derecede lazım olacak.

Mesela Rihino prime , Nyx prime , Mag Prime ve valut a kaldırılan prime ları almanı tavsiye ederim. MR için lazım olacak.

Valut ta olmayan diğer warframe leri reliklerden düşürmeni tavsiye ederim, reliklerden genelde prime ların altın olan parçaları zor düşer gerekirse pazardan sadece eksik olan altın parçaları alabilirsin bu şekilde elindeki platı akıllıca kullanmış olursun.

Sende farketmişsindir diye düşünüyorum plat oyunda çok önemli bir para birimidir, fark etmediysen biraz daha oyuna hakim olmaya başladığında anlayacaksın.

Son olarak pazardan birşey almadan önce warframe markete fiyatlarına bak ve pazardan genelde ne kadar a satıldığını biraz izle bazen uyanıklık yapmaya çalışanlar olabiliyor.

Trade yaparken karşındaki tarader a ney koyduğuna dikkat et alakasız şeyler koyan çıkabiliyor.

Benim tavsiyem her zaman bu yönde olacak.
Bütün karakterler güçlü bu modlarla alakalı ve modlamayla.
Bu oyunda en saglam silahlar prime item gibi algılanıyor aslında prime itemlerden güçlü itemlerde var.
Bana göre ilk önce modlar fullenmeli.
Sonrasında kendini sıkmıcak zorlamıcak silahlar yapılmalı.Kendi oynayış tarzına göre.