Jump to content
  • 0

Zapomniałem Email


PIASTUCH
 Share

Question

Witam, pisze na tym forum z zapytanie co mam robić gdy zapomniałem emailu do konta? Ostatni raz grałem na początku 2017 roku. Pisałem z tą sprawą do supportu ale wysyłają mi email którego nie jestem w stanie zrozumieć (w tym emailu prawie nic nie ma). Co możecie mi na to poradzić?

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
12 minutes ago, PIASTUCH said:

Pisałem z tą sprawą do supportu ale wysyłają mi email którego nie jestem w stanie zrozumieć (w tym emailu prawie nic nie ma). Co możecie mi na to poradzić?

Prawdopodobnie dostajesz automatyczną wiadomość. Radzę czekać dalej na odpowiedź, ponieważ poza supportem tej sprawy nie załatwisz.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, PIASTUCH said:

Jesteście pewni, że przyślą mi kolejnego emaila? Mam dość złe przeczucia

 

Generalnie sprawa wygląda chyba podobnie, jak przy zmianie maila: piszesz do suportu/dostajesz auto wiadomość, że przyjęli/dostajesz wiadomość z kilkoma pytaniami dotyczącymi konta, na które musisz precyzyjnie odpowiedzieć/dostajesz wiadomość, że zaakceptowali, lub nie. Maila pewnie nie przywrócą, ale zmienią ci (w przypadku pozytywnej weryfikacji konta) na inny, który im podasz, chociaż nie wiem dokładnie, jak to działa w tym przypadku (ja zmieniałem, a nie zapomniałem maila). Trzeba czekać cierpliwie, bo suport - nawet polski - działa (wbrew temu co piszą malkontenci) dość sprawnie.

PS To są skutki zakładania pierdyliona adresów email do pierdyliona gier, ktore się sciągnie, żeby pograć w nie piętnaście minut. Bo ja nie rozumiem, jak można nie zapisać sobie (chociażby w jakimś programie) adresu, jeżeli zakłada się go tylko dla jednej gry? 

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...