Jump to content
  • 0

Ember Prime


Brajan69
 Share

Question

Cześć,

Moglibyście podać mi 3 dobre bronie pod Ember Prime (główną,boczną i białą) oraz czy opłaca się modować te bronie tylko pod obrażenia ogniste? Chodzi mi o to aby najlepiej wykorzystać jej potencjał. 

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
46 minutes ago, Brajan69 said:

Cześć,

Moglibyście podać mi 3 dobre bronie pod Ember Prime (główną,boczną i białą) oraz czy opłaca się modować te bronie tylko pod obrażenia ogniste? Chodzi mi o to aby najlepiej wykorzystać jej potencjał. 

Jaki potencjał?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
11 hours ago, Raniu said:

Druga zdolność Ember, Accelerant, upodatnia wrogów na obrażenia ogniste. I to drastycznie, jeśli się pod to buduje :tongue: 

Fireblast jeszcze dodaje dodatkowe obrażenia od ognia kiedy stoi się w środku. Polecam z augmentem Flash Accelerant.

Wg mnie, nie warto robić wszystkich broni pod ogień. Ogień słabo sobie radzi z pancerzem, a i tarcze mają redukcję. Z infested radzi sobie bardzo dobrze dopóki nie pojawi się ancient healer i disruptor. Jak dla mnie lepiej zostawić sobię jedną broń pod ogień i korzystać z niej jako dobijacz, a walczyć pozostałymi z statusami które się skalują (np corrosive blast) i korzystać z CC jakie dają umiejętności Ember.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

dlatego zenistara polecałem korozyjno - ognisty, bo dysk bedzie redukowal pancerz (przy corpus mozesz zmienic na magnetyczno ogniste). Ember jest ogolnie najlepsza na infesty, poniewaz nie posiadaja ani tarczy, ani pancerza. a wybuchowe obrazenia maja debuffa na wszystko chyba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...