Jump to content
  • 0

Co się dzieje z grą?


Achven
 Share

Question

Od godziny robię jedno zadanie przejęcia dla syndykatu cefalona sudy.  Zawsze  pod koniec sieć przestaje odpowiadać i tracę postępy, nie zapisuje zadania mam tego powoli dosyć. Z nudów czekając aż sieć zacznie odpowiadać otwarłem przeglądarkę i z ciekawości zrobiłem speed test.

88qA5fq.png

 

Nie jest to więc problem mój a gry. Jak u was działa?

Edited by Achven
Link to comment
Share on other sites

20 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
12 minutes ago, Paczka1980 said:

witam .znowu sie zaczyna  serwery awarie  zaciecia z gry wywalac  .klopotow ciag dalszy

Witaj Tenno.
Jak już wcześniej koledzy wyjaśniali, obecnie trwa atak na infrastrukturę serwerową gry. Firma dokonuje wszelkich starań, aby wyeliminować problemy lub przynajmniej je zminimalizować. Niestety tego rodzaju atak jest ciężki do odparcia, ponieważ wymaga szeregu prac zarówno od strony serwerowej, jak i sieciowej.
Prosimy o cierpliwość.

Edited by Netruitus
Link to comment
Share on other sites

  • 0

19:30 wróciłem z pracy do domu. Siadam do gry po kolacji, próbuję się zalogować <Sieć nie odpowiada, sieć nie odpowiada, sieć nie odpowiada...> <logowanie nieudane>, Po kilku próbach udaje się zalogować <Tworzenie sesji, tworzenie sesji, tworzenie sesji...> <Tworzenie sesji nieudane> <Sieć nie odpowiada...> tralalala... Właśnie widzę jak wyśmienicie im idzie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, Achven said:

Właśnie widzę jak wyśmienicie im idzie.

Niestety zespół robi co może, ale ataki tego typu działają okresowo. Nie w sposób ich przewidzieć, a blokady adresów atakujących niekoniecznie naprawią problem, jeżeli atak jest wymierzony w infrastrukturę sieciową. Ponownie zatem proszę o cierpliwość. Podobne problemy mogą spotkać także inne usługi (w tym i gry), chociaż nie odnotowałem ich nigdzie więcej w tej chwili.

Dla ciekawostki załączam wykres przedstawiający problemy z łącznością w ciągu 24h.

image.png.8e635b305574146d090c03c410f288

Edited by Netruitus
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Znowu padło? Najpierw zablokowanie gry po skończonym zadaniu. Potem  po resecie nie przyjmuje hasła. Próbuję zmienić nie chce zweryfikować czy nie jestem bootem. Błąd 505.  Po dziesięciu minutach system dochodzi do wniosku, że jednak jestem człowiekiem i jednocześnie informuje mnie, że zablokował moje konto z powodu zbyt wielu prób nieudanego logowania. Kompletny obłęd. Zablokował nawet możliwość zmiany hasła? Teraz jeśli ktoś mi zhakował konto może spokojnie robić czystkę bez ryzyka, że mu zmienię hasło.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na twitera nie zaglądam niezależnie kto i co tam publikuje, podobnie na faceboka. Nie mam  tam z powodów ideowych kont a za słabo znam angielski żeby czytać komunikaty w tym języku. Człowiek starej daty jestem. Chyba faktycznie zbyt nerwowy jestem, ale to ostatnia okazja dla mnie do pogrania. Od jutra przez następne cztery dni pracuję w sumie 48 godzin. Właściwie nie będę z pracy wychodził.  Dzięki za informacje i przepraszam.

 

Edited by Achven
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...