Jump to content
  • 0

Problem z misją


Stiwi_92
 Share

Question

Witam mam problem mianowicie gra mi się wyłącza przy wejściu na równiy tylko na innych misiach działa proszę o pomoc .

dodam żę sterowniki aktualne mam i próbowałem z wyłączaniem dx i lipa dalej :(

 

 

Edited by Stiwi_92
Link to comment
Share on other sites

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj.

Dużo osób posiadało problem z równinami po pierwsze czy posiadasz minimalne wymagania gry.

Inna opcją jest też sprawdzenie w launcherze opcji odpowiadających za Directy (dużo osób przez to miało problemy z równinami)

Jeśli problem nie jest spowodowany specyfikacją komputera spróbuj poszukać na forum innych wątków z podobnymi problemami lub sprawdź support.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ciekawe kiedy ostatni raz DE aktualizowało minimalne wymagania. Patrząc na apetyt gry na pamięć RAM na Równinach te minimum 2GB wydają się zbyt małą ilością. @Stiwi_92 ile masz RAMu na pokładzie? Patrzyłeś czy w pliku EE.log nie ma jakiegoś komunikatu z błędem co się grze nie podoba?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A ty nie masz aby laptopa? Bo nividia geforce 920MX, jeśli mnie pamięć nie myli to karta graficzna do urządzeń mobilnych. Może masz złą wydajność ustawioną. Wejdź w ustawienia zasilania (ikona baterii) i wybierz największą wydajność.

Edited by .Decado.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

System 32-bit ma ograniczenie przestrzeni adresowej do 4GB (i PAE tu nie pomoże - sprawdź sobie w dokumentacji Microsoftu). Z czego  prawie 1GB przestrzeni adresowej jest zarezerwowane przez rejestry sprzętowe czyli efektywnie systemowi zostaje 3GB RAM do dyspozycji. Windows też ma swoje potrzeby. A gra na Równinach pożera minimum 2x więcej pamięci niż na zwykłych misjach. No i masz gotowy przepis na problemy. Pod Win10 64-bit system miał dostęp do pełnych 4GB i mu wystarczało RAMu także na Równiny. Nie napisałeś co gra zalogowała do pliku EE.log bo tam prawdopodobnie masz stosowny komunikat błędu. Możesz spróbować pozamykać wszystko co się da na czas grania ale nie spodziewałbym się cudów.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...