Jump to content
  • 0

Vodyanoi


Brajan69
 Share

Question

Cześć, mam drobny problem z mapą Vodyanoi ponieważ praktycznie nic nie robię swoimi brońmi egzekutorom. Próbowałem z broni głównych: ignisem wraith i soma prime (moje najlepsze bronie) a z broni białych: secura lecta, orthos prime i lesion. Posiadam 10 rangę i z broni o dużym dmg które oglądałem dostępne są dla mnie: hek, latron prime, tonkor a jeśli chodzi o broń białą to dużo ludzi gra atteraxem z tego co widziałem. Proszę o pomoc z wyborem broni i obrażeniami które mam dobrać na tą mapę.

Edited by Brajan69
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj.

Każdy z Egzekutorów posiada bardzo duża ilość pancerza co sprawia ze większość broni robi im minimalne obrażenia jednym z sposobów uniknięcia tego jest posiadanie drużyny gdzie każda z osób ma ubraną aurę o nazwie korodująca projekcja. Egzekutorzy tracą wtedy cały swój pancerz co sprawią iż nie mają redukcji obrażeń i są łatwiejsi do zabicia.

Jeśli nie masz ochoty gracz w drużynie i chcesz robić to samotnie to polecam użyć Ash-a pod 3 umiejętność. Tylko iż żeby to miało najlepsza efektywność należy używać sztyletu z modem o nazwie ukryta śmiertelność ponieważ ten mod powoduje iż atak dobicia który wykonywany jest po 3 Ash-a jest zawsze śmiertelny dla przeciwnika. (Nie działa na przeciwników na których nie można wykonać dobicia) 

Jeśli nauczysz się już dobrze grać ów Ash-em na tej Arenie możesz wykonać ją w jakieś 1.5-3 minuty samotnie bez żadnych problemów. 

Można też używać innych Frame-ów lecz na samotną gre Ash jest najbardziej skuteczny ponieważ robisz to szybko i bez problemu. 

Co do buildu na sztylet ów podany wyżej mod i modyfikacje na prędkość ataku (berserker nie działa)

Co do buildu Ash-a Wydajność/Czas Trwania ewentualnie mod agumentowy na 3 umiejętność Ash-a po dodatkowy re-fund energii po zabiciu przeciwnika z dobicia. 

Powodzenia w mordowaniu Egzekutorów Tenno. Oraz owocnych łowów może wypadnie Ci jakaś ciekawa postawa. 

Edited by -FF-Drakulon
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...