Jump to content

bug z lewelowaniem broni


(PSN)TORA_PL
 Share

Recommended Posts

Czy ktos z De moze mi wytlumaczyc dlaczego po zlewelowaniu broni nie otzymujemy xp ? zlewelowalem wszystkie zawy, mialel okolo 9000 do rangi 25ej po updacie mam 26000+do rangi i wszystkie zawy do zrobienia jeszcze raz ,i cos czego nie moge wytlumaczyc 2 zawy nadal  w moim ekwipunku wymaksowane ,a na profi poziom rank0,mialem podobny problem 4 lata ttemu ale zostalo to naprawione ,czy inni gracze borykaja sie z podobnymi problemami ,DE prosze o odpowiedz ,sugestje ,nie chcial bym lewelowac i krafcic  6 zalow poraz kolejny 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak wiem zrobilem to zgildowalem je i lewelowalem po raz drugi  ,ale po updacie wszystko mi zniknelo ,a mialem tylko 2 bronie do zrobienia ,teraz to juz nie ma znaczenia zrobilem to jeszcze raz szkoda tylko materjalow ,dzieki

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Tylko Głownie (ostrza) i Pryzmaty Ampów/Zawów Operatora zliczają Biegłość do puli Mistrzostwa: Zanim zaczniesz gromadzić Biegłość potrzebujesz wpierw Ozdobić i używać poszczególne Zawy/Ampy z tymi komponentami, aby zwiększyć Swoją Rangę Mistrzowską.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...