Jump to content

Warframe yüklü internet kafeler veya plastation salonları

Recommended Posts

20-25gb arası vardır. Dosyaya örneğin C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\warframe bu şekilde ulaşabilirsin.Harici diskten masaüstüne atarsın olmadı o şekil yaparsın ya da direk açarsın sorun olacağını zannetmiyorum

1 hour ago, TURANprime said:

@waethex0n onu nasıl yapacağım ben steam üzerinden indirdim.oyunun tamamını flash belleğe attıp bilgisayara taksam çalışır yani.Oyunun boyutu şuan kaç gb

Steamlibrary klasörünü Usbye kopyala sonra kafede Steam ayarlar>indirmeler>kütüphane klasörlerinden o klasörü ekle. Oyun gözükecek. 

Eğer harici bir yeri ayarlamadıysan steamapps klasörü varsayılan library klasörü oluyor. 

Oyunu direk kopyalayıp açamazsın yapılandırma yapman gerekir ki o zor olmasa bile uğraştırıcı bir iş. Steam kütüphane klasörünü kopyalamak çok daha kolay. 

Oyun şuan 23gb, yani 32gblık bir Usb lazım sana. 

Bunun dışında en azından Usb 3.0 olmalı. Aksi halde ciddi kasmalar ve donmalar olması çok muhtemel. 

O sırada ps'den oynayacak bir yer bulursan pc/ps hesapları birbirinden farklı haberin olsun. 0'dan başlamak zorunda kalırsın. 

Edited by -_-DaRXoS-_-

4 hours ago, -_-DaRXoS-_- said:

Steamlibrary klasörünü Usbye kopyala sonra kafede Steam ayarlar>indirmeler>kütüphane klasörlerinden o klasörü ekle. Oyun gözükecek. 

Eğer harici bir yeri ayarlamadıysan steamapps klasörü varsayılan library klasörü oluyor. 

Oyunu direk kopyalayıp açamazsın yapılandırma yapman gerekir ki o zor olmasa bile uğraştırıcı bir iş. Steam kütüphane klasörünü kopyalamak çok daha kolay. 

Bunun dışında en azından Usb 3.0 olmalı. Aksi halde ciddi kasmalar ve donmalar olması çok muhtemel. 

O sırada ps'den oynayacak bir yer bulursan pc/ps hesapları birbirinden farklı haberin olsun. 0'dan başlamak zorunda kalırsın. 

İsterse sıfırdan olsun yeter ki hasret gidereyim 😞

32GB usb bellek bulursam sen bana atarsın oyunu heralde 

18 hours ago, -_-DaRXoS-_- said:

Sana bunu daha önce sorduğumu hatırlıyorum ama cevabını hatırlamıyorum.25 GB oyun dosyasını 2 rar dosyası yapsam ve her bi parçasını 16gb lık iki usb ile taşısam ve sonra net cafedeki pc ye çıkartsam çalışır mı? 

1 hour ago, TURANprime said:

Sana bunu daha önce sorduğumu hatırlıyorum ama cevabını hatırlamıyorum.25 GB oyun dosyasını 2 rar dosyası yapsam ve her bi parçasını 16gb lık iki usb ile taşısam ve sonra net cafedeki pc ye çıkartsam çalışır mı? 

Ortalama 20 dakikan her seferinde oyunu kopyalaya gider eğer 20mb/sn kopyalama hızın varsa.
Bunun dışında sorun olmaz. Kütüphane klasörünü oynadığın bilgisayardaki klasöre patch atarsan olur. Steam'ı kapatıp aç tabi.

SSD ye benzer flash bellek ler çıkmış olması gerek onları arastır derim bi.
Şasırtıcı derecede kopyalama yapıştırma işlemi yapıyor.
Zaten söyle bişey var usta, flash belleklere yazması zordur ama yapıştırması daha hızlıdır.
oyunun steam dosyasını kopyalamak yerine appdata ve program filesteki dosyayı kopyalamanı tercih ederim.
Saglam bir bilgisayarda 10 dk da aktarırsın.