Jump to content

320k w plecy ...


Fromson
 Share

Recommended Posts

Witam w misji Gambit Glasta bodajże chodzi mi o jej 3 czy 4 etap zadania, gracz nie może przekroczyć ilości punktów przeciwnika o 10 (chodzi o te zawody w zbieraniu punktów z wrogów i zanoszeniu do bazy), lecz ja ten limit przekroczyłem no i tak nie zaliczyłem zadania, ale przecież wygrałem zawody więc dlaczego straciłem 160k postawione w zakładzie. Za drugim podejściem miałem identyczną sytuacje. 320k drogą nie chodzi ...

Link to comment
Share on other sites

1. 320k to smieszna ilość
2. Sam sobie odpowiedziałeś

Quote

gracz nie może przekroczyć ilości punktów przeciwnika o 10 (chodzi o te zawody w zbieraniu punktów z wrogów i zanoszeniu do bazy), lecz ja ten limit przekroczyłem no i tak nie zaliczyłem zadania


 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fromson said:

gracz nie może przekroczyć ilości punktów przeciwnika o 10 (chodzi o te zawody w zbieraniu punktów z wrogów i zanoszeniu do bazy), lecz ja ten limit przekroczyłem no i tak nie zaliczyłem zadania, ale przecież wygrałem zawody więc dlaczego straciłem 160k postawione w zakładzie.

Po 1. Nie przekroczyć 10 punktów. 

6 minutes ago, Fromson said:

No ale nie przegrałem zakładu 

Po 2 Przegrałeś go ponieważ nie wykonałeś limitu który został na Ciebie nałożony.

7 minutes ago, Fromson said:

To ze durny skrypt widzi to jako porazka to nie moja wina

 To nie wina skryptu ponieważ działa on poprawnie a na tej części masz limit maksymalnie 10 punktów. Przekroczenie tej ilości skutkuje przegraną i stratą kredytów.

Jeśli nie przekroczysz tej ilości puntów i dotrwasz do końca misja zakończy się powodzeniem.  

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Fromson said:

No ale skoro wygralem to nie powinienem nic tracic 

Ty chyba nie rozumiesz.. CELEM zakładu jest wygrana z nie większą przewagą jak 10 punktów. Za zdobycie większej przewagi Nef uzna cię za oszusta i wygrywa ON dzięki temu walkowerem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...