Jump to content
  • 0

Jak wyłaczyć polski 214?


CzyzyK5
 Share

Question

Gra wykrywa klawiaturę jako Polski 214 a nie jako programistyczny. Przez to nie mogę korzystać z tradowania. Mam ustawiony programistyczny, a 214 usunąłem , ale warframe i tak wykrywa 214.

Jak to naprawić?

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
2 hours ago, Dr_Someone said:

To niemożliwe. Musiałeś zrobić coś nie tak, w ustawieniach klawiatury w Windows.

Ale co? Nawet skróty do zmiany języka usunąłem.

Edited by CzyzyK5
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Uruchom Notatnik i sprawdź czy wyskakują te same znaki co w WF. A w ogóle to w jaki sposób zły układ klawiatury uniemożliwia Ci tradowanie? Układ klawiatury ma wpływ tylko na to jakie znaczki wyskakują po naciśnięciu określonych klawiszy i ich kombinacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
9 minutes ago, Blurporator said:

Uruchom Notatnik i sprawdź czy wyskakują te same znaki co w WF. A w ogóle to w jaki sposób zły układ klawiatury uniemożliwia Ci tradowanie? Układ klawiatury ma wpływ tylko na to jakie znaczki wyskakują po naciśnięciu określonych klawiszy i ich kombinacji.

Poza Warframe działa programistyczna a inne usunąłem. Na 214 nie ma nawiasów kwadratowych, a jak skopiuje to załaczniki się nie robią, gdy riveny sprzedawałem nie mogłem ich zlinkować.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
3 minutes ago, Blurporator said:

Doraźnie spróbuj Alt Gr+Q i Alt Gr+W żeby uzyskać nawiasy kwadratowe. W Wikipedii masz rozrysowany układ klawiatury maszynistki.

Nie uruchamiasz przypadkiem gry z jakąś niestandardową nakładką (np. podpowiadającą ceny nagród ze szczelin itp.)?

Mam uruchomionego tylko steama, wallpaper engine i czasem discorda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...