Jump to content

Yükleme Ekranı Yardım

Recommended Posts

Bu sorunun çıkma sebeplerini sayıyorum.
internet yavaş girişte oyundan atma sansı artar.
Bilgisayarın güvenlik duvarında bir sıkıntı varya verileri işleyip geri gönderemedigi için buna güvenlik duvarı engel olduğu için sorun yaratabilir.
Modem port kaynaklı sorunlar olabilir.

Tavsiyem internet hızını düzeltmen olur , Eğer modemlerle alakalı yeterli bilgi seviyesine sahipsen , modemi fabrika ayarlarına getirmeni istersin.
Bilgisayarın güvenlik duvarını yasakla veya oturumu sil yeniden aç, hiç olmadıysa win10 gibi işletim sistemi kullanıyorsan sistemi sıfırla.

• 2 weeks later...
On 2018-06-12 at 5:09 PM, OneymusOfficial said:

Bu sorunun çıkma sebeplerini sayıyorum.
internet yavaş girişte oyundan atma sansı artar.
Bilgisayarın güvenlik duvarında bir sıkıntı varya verileri işleyip geri gönderemedigi için buna güvenlik duvarı engel olduğu için sorun yaratabilir.
Modem port kaynaklı sorunlar olabilir.

Tavsiyem internet hızını düzeltmen olur , Eğer modemlerle alakalı yeterli bilgi seviyesine sahipsen , modemi fabrika ayarlarına getirmeni istersin.
Bilgisayarın güvenlik duvarını yasakla veya oturumu sil yeniden aç, hiç olmadıysa win10 gibi işletim sistemi kullanıyorsan sistemi sıfırla.

kardeş bütün yöntemleri denedim bu sorun 1 kişide yok çok kişide var ve çözüm olmuyor ama bu sorun en çok google chrome açarken gerçekleşiyor çünki sabahtan beri afk idi char hiç bir şey olmadan oyna devam ettim geldiğimde sonra google chrome açtım herhangi bir siteye girdim direk o sorun ile tekrar karşılaştım odalara girmiyor resimler görünmüyor khora güncellemesinden sonra böyle oldu gir çık yapmaktan bıktım artık

Yüksek ihtimal windows sürümünün stabil olmamasından kaynaklanıyor, Benim tercihim her zaman win7 pro dandır: Bütün işletim sistemlerini defalarca kullandım alt sürümleri üst sürünleri. win7 pro böyle saçma can sıkıcı sorunlar cıkartmıyor. Başımı fazla ağrıtmıyor.