Jump to content

|Zmiany na Dobre|


(PSN)KeradSensei
 Share

Recommended Posts

Oto parę rzeczy które według mnie mogły by zostać wzięte pod uwage.

1. Skoro można dodawać do skarbca Kredyty oraz własne ozdoby, dlaczego każdy nie może sie dorzucić materiałami? (Dojo)

- Teraz jest bardzo dużo dekoracji, lecz bardzo utrudnione jest żeby każdy z członków latał po całym Dojo i szukał tego co postawił Architekt. jeden skrypt więcej nie zaszkodzi...

2. Tablice z wyświetlanym napisem. (Dojo)

- Pomieszczenia można udekorować na różne sposoby, czasem wygląda to Wprost epicko, dlaczego by nie móc nadawać informacji na na tablicy którą umieścimy w Dojo.

3. Tablice Handlu między graczami.(statek/Interfejs)

- Stanie na bazarze i czekanie godzinami na wymianę lub szukanie osób jest długim procesem i bardzo uciążliwe, dlaczego by tego nie ułatwić?

4. Ustawienie Pokoju Startowego w każdym miejscu (Dojo)

- (Tutaj moje uzasadnienie nie ma znaczenia, Poprostu można było by bardziej wykorzystać możliwości twórcze.)

5. Mniej Wściekłe światło (Dojo)

- Do gry Wprowadzona została zmiana światła, według mojej opini to światło jest zbyt Wściekłe. Zbyt Jaskrawe bądź zbyt ciemnie, przydało by się dodać mały suwaczek do kontroli światła. tak jak to ma miejsce w regaliach ''AFLA".

Moje zdanie nie musi się zgadzać z opinią innych, każdy może się wypowiedzieć na ten temat.

Edited by (PS4)KeradSensei
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...